Policjantka grzebała w waginie 20-latki. Wszystko nagrała kamera

Policjantka grzebała w waginie 20-latki. Wszystko nagrała kamera Źródło: Fot. Wikipedia (Michele Ursino) - Pixabay (Pexels)

Szokujące zdarzenie, które właśnie dostało ujawnione przez jednego z adwokatów, zadziwiło internautów z całego świata. Policjantka miała zatrzymać 20-letnią kobietę, gdyż podejrzewała, że jest ona pod wpływem narkotyków. Aby znaleźć nielegalne substancje, funkcjonariuszka rozpoczęła długotrwałe poszukiwania w... waginie aresztowanej.

Sprawa rozpoczęła się w 2015 roku, jednak dopiero teraz adwokat pokrzywdzonej 20-latki udostępnił film z bulwersującego zdarzenia. Amerykańska policja zatrzymała wtedy kobietę, która, skręcając, nie zasygnalizowała tego, a później nie zatrzymała się przed znakiem stopu. Jadący za nią funkcjonariusze zatrzymali więc samochód oraz dokładnie go przeszukali. Jako że nie znaleźli żadnych nielegalnych środków, o których zażycie podejrzewali kierującą pojazdem kobietę, rozpoczęli kontrolę osobistą. Najpierw funkcjonariuszka sprawdziła kieszenie 20-latki. Jako że niczego nie znalazła, kazała jej się rozebrać, po czym rozpoczęła poszukiwania narkotyków w waginie zatrzymanej. Pokrzywdzona natychmiast zgłosiła sprawę do sądu, oskarżając policjantkę o gwałt. Głośna sprawa trwa już 2 lata, ale według ekspertów upublicznienie nagrania z kontroli osobistej powinno szybko ją zakończyć.

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News