Policjant znalazł chłopca
youtube.com ABC News
Weronika Wasiak - 4 Listopada 2020

Policjant znalazł 8-latka, nad którym znęcali się rodzice. Niedługo później postąpił jak bohater, podjął życiową decyzję

Policjant znalazł wystraszonego chłopca, nad którym znęcali się rodzice. To, co stało się potem, zmiękczy nawet najtwardsze serce.

Pewien policjant poruszył swoją historię tysiące odbiorców. Gdy spotkał na swojej drodze maltretowanego 8-latka wiedział, że musi działać. Nikt jednak nie przypuszczał, że zrobi coś takiego.

Pilne: Morawiecki na żywo powiedział, co z Sylwestrem. Odpowiedź zaskoczyła wszystkich obecnychPilne: Morawiecki na żywo powiedział, co z Sylwestrem. Odpowiedź zaskoczyła wszystkich obecnychCzytaj dalej

Gdy policjant znalazł bitego chłopca natychmiast zaczął działać. Niewiarygodne, co stało się potem

Opisywana przez ABC News historia dotyczy Jody'ego Thompsona z amerykańskiego stanu Oklahoma. Wieloletni funkcjonariusz policji wracał akurat po służbie do domu, gdy usłyszał w policyjnym radiu informację o maltretowanym 8-latku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Rodzice weszli rano do pokoju córeczki i zamarli, dziecko zniknęło. Miesiąc później dostali telefon i zaczęli płakaćRodzice weszli rano do pokoju córeczki i zamarli, dziecko zniknęło. Miesiąc później dostali telefon i zaczęli płakaćCzytaj dalej

Chociaż jego godziny pracy dobiegły już końca, natychmiast zawrócił auto i udał się pod wskazany adres. Tam zastał przestraszonego i pobitego do granic możliwości chłopca. Mały John miał siniaki i obrażenie na całym ciele. Gdyby tego było mało, gdy mundurowy go znalazł, ten siedział w koszu na śmieci wypełnionym lodowatą wodą, a jego ręce były związane pasami.

Policjant od razu go ogrzał, a w międzyczasie zawiadomił kolejne służby. Pogotowie zabrało 8-latka, którego czekała długa rekonwalescencja - specjaliści musieli zadbać o jego zdrowie fizyczne, ale i psychiczne. Jody przez cały czas był przez chłopcu.

Mężczyzna wiedział, że gdy lekarze zakończą swoje działania, John trafi pod opiekę pracowników socjalnych, gdzie niecierpliwie będzie wyczekiwał dnia, w którym ktoś gol adoptuje.

Policjant nie mógł pogodzić się z myślą, że po tak wielu przejściach i braku kochającej rodziny, 8-latek wciąż nie będzie mógł zaznać odrobiny spokoju i domowego ciepła. Natychmiast zaczął działać.

Chociaż sam był mężem i ojcem dwóch synów, w tajemnicy przed najbliższymi, złożył odpowiednie papiery, by... móc zostać przybranym tatą chłopca. Mężczyzna czuł, że jego rodzina poparłaby go w tej decyzji, dlatego nie ustawał w dopełnianiu wszelkich formalności.

Dzisiaj grzeje:

1. Fatalne wiadomości dot. salonów kosmetycznych i fryzjerskich. Niektóre z nich muszą zostać zamknięte od zaraz

2. Jackowski przekazał, co wkrótce stanie się w Polsce. Wciąż powtarzał tylko jedno słowo

3. Nie żyje uwielbiany gwiazdor Polsatu. Miał tylko 31 lat

Nim się obejrzał, mógł zabrać Johnego do swojego domu i z dumą nazywać się jego ojcem. Dzięki temu maluch w końcu zyskał kochającą rodzinę i bezpieczny dom, a także dwóch nowych, przybranych braci.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przerażony pies prawie rok chował się pod śmietnikiem. Nie dawał się nikomu dotknąć
  2. Tragiczne informacje obiegły świat. Nie żyje wybitny trener, doprowadził do złota mistrzostw świata i olimpiady
  3. Stan był bardzo ciężki, lekarze robili co w ich mocy. Media obiegła właśnie wieść o stanie zdrowia męża Anny Dymnej
  4. Najbardziej niebezpieczny objaw Covid-19. Gdy go masz, natychmiast szukaj pomocy
  5. Mama szła z synem za rękę. Nagle zrobiła niewyobrażalną rzecz, nagranie z polskiego miasta tylko dla wytrwałych
  6. Naukowcy zaobserwowali przerażające zjawisko. Czarna dziura rozerwała całą gwiazdę, nie do uwierzenia
  7. Premier podał datę ważnego wydarzenia. Ruszyła kolejna edycja wsparcia finansowego dla miliona Polaków
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Newsner

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News