Policjant potrącił psa i uciekł z miejsca zdarzenia. Myślał, że uniknie odpowiedzialności, ale zostawił dowód, który go pogrąży

Policjant potrącił psa i uciekł z miejsca zdarzenia. Myślał, że uniknie odpowiedzialności, ale zostawił dowód, który go pogrąży

Policjant potrącił samochodem psa. Funkcjonariusz zamiast pomóc zwierzęciu, uciekł z miejsca wypadku. Nie uniknie jednak odpowiedzialności, bo zostawił pogrążający go dowód.

Policjant zachował się wyjątkowo bezdusznie i nie dość, że potrącił na drodze psa, to jeszcze uciekł z miejsca wypadku. Mężczyzna sądził, że być może uda mu się uniknąć odpowiedzialności za swój nieodpowiedzialny czyn. Pogrążył go jednak jeden dowód, który znaleziono na miejscu zdarzenia. 

Policjant uciekł z miejsca wypadku 

Policjant jadąc radiowozem potrącił na drodze psa. Do zdarzenia doszło w Łodzi, przy ul. Rzgowskiej. Funkcjonariusz nawet nie zatrzymał się, żeby sprawdzić, co się stało ze zwierzęciem.

Pies nie przeżył stracie z rozpędzonym pojazdem. Mężczyźnie nie uda się jednak uniknąć odpowiedzialności za swój haniebny czyn. Znaleziony został dowód, który z łatwością pomoże odkryć tożsamość sprawcy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Bezduszność funkcjonariusza 

Do zdarzenia doszło dzisiaj około godz. 10:00. Rozpędzony radiowóz jadący w kierunku placu Niepodległości, potrącił na drodze psa. Zwierzę nie było bezpańskie, co sugeruje obroża na jego grzbiecie. Funkcjonariusz nawet się nie zatrzymał i nie usiłował sprawić czy czworonóg jeszcze życie. 

Według zeznań świadków, radiowóz po zderzeniu z psem jeszcze przyśpieszył. Policjant prawdopodobnie liczył na to, że nikt nie widział wypadku, a co za tym idzie, jego bezdusznego zachowania. Uciekał tak szybko, że nie zauważył jednak, że w trakcie jazdy odpadła mu tablica rejestracyjna.

Potrąconym psem zajęli się świadkowie wypadku. Zwierzę broczyło krwią z pyska i niestety nie udało się go uratować. Mężczyzna, który wspierał czworonoga w tych ostatnich sekundach życia, wykonał zdjęcie dokumentujące okoliczności wypadku. Fotografia tablicy rejestracyjnej pojazdu i martwego psa obiegła Internet. Łódzka policja będzie musiała się wytłumaczyć z tego zajścia. 

Dzisiaj grzeje: 1. Znany piosenkarz będzie miał dziecko z mężczyzną. Urodzi je surogatka. ''Jesteśmy w ciąży''
2. Kim jest wdowa po Kornelu Morawieckim? Choć od lat żyli w separacji, pozostawali w bardzo bliskich stosunkach

Mężczyzna z pewnością zostanie zatrzymany i odpowiednio ukarany. Jego postawa nie wystawiła najlepszej wizytówki całej instytucji policji. To, co zrobił jest przykładem braku wrażliwości i egoizmu. Wypadki się przecież zdarzają, ale to jak na nie reagujemy i jak zachowujemy się w sytuacjach kryzysowych pokazuje to, jacy jesteśmy naprawdę. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zadziwiający pomysł Lidla na nagradzanie swoich najlepszych klientów
  2. Na studniówkę poszła z... ojcem swojego chłopaka. Sam jej to zaproponował. Powód wzruszy was do łez
  3. Jutrzejszy odcinek programu Katarzyny Dowbor zmiażdży najtwardsze serca. Ogrom rodzinnej tragedii i seria upokorzeń
  4. Niemowlak urodził się zdrowy, zmarł po 14 dniach. Zdruzgotana mama ostrzega przed popularnym błędem, który jej dziecko kosztował życie
  5. Promocja Biedronki to wielkie oszustwo? Wściekli klienci linczują sklep, totalna burza

Źródło: Wprost auto

Następny artykuł