Policja znalazła nastolatkę, którą napastowała Rafalala. Wiadomo co dalej

Policja znalazła nastolatkę, którą napastowała Rafalala. Wiadomo co dalej Źródło: Fot. YouTube.com

Pojawiły się wstrząsające szczegóły dotyczące głośnej napaści Rafalali na dziewczynkę. Policja znalazła nastolatkę, sprawa będzie miała dalszy ciąg.

Funkcjonariusze policji odnaleźli ofiarę podłego ataku Rafalali. Przy okazji mundurowi ujawnili porażające szczegóły, których nie uchwyciła kamera.

Dziewczynka zaatakowana bo "śmiała się"

Szokuje, że nagranie całego zajścia zostało zamieszczone przez samego sprawcę ataku na dziewczynkę. Ofiara została zaatakowana bowiem miała śmiać się z Rafalali. To wywołało w oprawcy nastolatki ogromne pokłady agresji. Nieletnia ofiara została zwyzywana, oblana kawą oraz usłyszała potok wulgaryzmów wylewających się z ust Rafalali.

Rafalala groziła nastolatce wybiciem zębów

Dziewczynka, do której dotarli policjanci zeznała coś jeszcze bardziej porażającego niż to, co mieliśmy okazje zobaczyć na wideo. Okazuje się, że usłyszała od oprawcy, już po wyłączeniu kamery, iż będzie miała wybite zęby. Mundurowi dowiedzieli się także, że już po całym zajściu Rafalala szukała w sieci danych personalnych na temat swojej ofiary. Teraz policja przesłucha dziewczynkę i będzie prowadzić dalsze postępowanie ws. Rafalali. Proponowane linki:
  1. Rafalala z bronią walczy z dresami w centrum handlowym arkadia
  2. Wielka awantura w wagonie Wars PKP Intercity do stolicy. "Spier*alaj!"
  3. Awantura! Hotel miażdży Magdę Gessler! Giertych odpowiada
Źródło: tvp.info
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News