Wstyd na całą Europę! Polak wkurzył cały kraj UE, chcą go teraz zlinczować

Wstyd na całą Europę! Polak wkurzył cały kraj UE, chcą go teraz zlinczować

Policja w Eindhoven była naprawdę zadziwiona po jednej ze swych standardowych interwencji. Anonimowy wciąż Polak zdecydował się bowiem na czyn, o którym mówi dziś cała Unia Europejska. Tym razem nie mamy jednak powodów do dumy z zachowania rodaków. Polskiego wandala chcą zlinczować nie tylko Europejczycy, ale także rodacy.

W sieci pojawiły się właśnie zdjęcia radiowozu holenderskiej policji. Funkcjonariusze chcą bowiem odnaleźć osobę, która wypisała na nim markerem obraźliwe hasła.

Policja szuka wandala

"CHWDP"; "Kolejorz Lech Poznań"; "Pirat" - to tylko niektóre ze słów, które ktoś umieścił na samochodzie. Co ciekawe, wandal zdecydował się nawet podpisać w dość niestandardowy sposób. Wśród napisów umieścił bowiem słowo: "Poland".

Przebieg zadziwiającego śledztwa

Chociaż samochód został już wyczyszczony z pomocą rozpuszczalnika, policja stara się odnaleźć osoby odpowiedzialne za zniszczenia. Nikt nie ma już jednak wątpliwości, że wandal był pochodzenia polskiego. W sprawie przesłuchano kilku ewentualnych świadków, jednak nie ustalono niczego konkretnego. Następnym krokiem w śledztwie ma więc okazać się sprawdzenie nagrań z kamer monitoringu.

Chcą zlinczować polskiego wandala!

Sprawa wywołała oburzenie nie tylko wśród Europejczyków, ale również wśród Polaków, którzy nie pozostawiają suchej nitki na wandalu. Jego rodacy są rozwścieczeni faktem, że przez takich osobników, jak on, poza granicami kraju jesteśmy postrzegani w bardzo złym świetle. - Jakbym go spotkał, to bym mu nakopał do dupy!! Co za idiota!! Przez takich ludzi mówi się o Polakach, że są chamami, prostakami i bandytami!! Psuje opinię wszystkim Polakom na emigracji!! WSTYD!! - czytamy w internecie. Policja Fot. Policja w Eindhoven Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Fani wściekli jak nigdy! Michał Szpak stanowczo przesadził
  2. Gwiazda Polsatu upokorzona przez męża! Grubo przesadził
  3. Przepowiednia Jackowskiego spełnia się na naszych oczach! Tusk w niebezpieczeństwie
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News