Policja w domu Rodzinki.pl. "Krzyki w niebogłosy, liczne wezwania"

Policja w domu Rodzinki.pl. "Krzyki w niebogłosy, liczne wezwania" Źródło: screen youtube.com/Rodzinkapl

"Rodzinka.pl" od lat pozostaje jednym z najpopularniejszych seriali w Polsce. Mimo humorystycznego charakteru produkcji, w nadchodzącym odcinku rodzinie Boskich wcale nie będzie do śmiechu. Zgrane małżeństwo odwiedzi policja.

"Rodzinka.pl" jest jedną z najpopularniejszych produkcji emitowanych na antenie TVP. Perypetie rodzinki Boskich oglądane są przez miliony fanów. Wiele scen z tego serialu przeszło już do historii, a scenarzyści cały czas udowadniają nam, że mają jeszcze całą masę sposobów na to, aby rozbawić swoich widzów i przykuć ich uwagę. Jednak dzisiejszy odcinek produkcji przybierze znacznie poważniejszy ton, a to wszystko za sprawą nieoczekiwanej wizyty policji w domu Boskich.

Bohaterowie serialu "Rodzinka.pl" odwiedzeni przez policję

Nie da się ukryć, że seriale w Polsce cieszą się bardzo dobrym wzięciem, a TVP doskonale wie, jak w tym wypadku zadowolić swoich odbiorców. Stacja ma w swoim zanadrzu niejedną hitową wręcz produkcję, które mimo upływu lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Jedną z nich jest właśnie "Rodzinka.pl", która w zabawny sposób przedstawia perypetie rodziny Boskich.

Początkowo nic nie będzie zwiastować nieprzyjemnej wizyty panów w niebieskich mundurach. Akcja w odcinku zacznie się spokojnie od wyjścia Kuby do kina wraz z przyjaciółmi. Oczywiście jego młodszy brat Kacper będzie chciał za wszelką cenę dołączyć do Kuby i jego znajomych, aby wraz z nimi obejrzeć horror na wielkim ekranie, ale starszemu z rodzeństwa ani przez chwilę nie przejdzie przez głowę pomysł, aby zostać niańką.

Dopiero potem będziemy świadkami, jak do domu Boskich z wizytą wpadnie policja, aby wyjaśnić pewne niepokojące zajścia. Chodzi mianowicie o liczne telefony na komendę napływające właśnie z ich mieszkania. Podczas rozmowy słychać głośne krzyki, a następnie rozmówca się rozłącza.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dla policjantów będzie to oczywisty znak, że w rodzinie Boskich dzieje się coś złego. Podejrzewać będą, że rodzice znęcają się nad trójką swoich dzieci. Natalia i Ludwik nie będą mogli uwierzyć w to, co słyszą, a zachowanie ich dzieci wcale nie poprawi ich nastrojów, ponieważ chłopcy, chcąc udowodnić swojej mamie, że jest im bardzo potrzebna, postanowią w całym domu zrobić gigantyczny bałagan. Bez wątpienia dla rodziny Boskich będzie to bardzo trudny okres. Jak rodzice wytłumaczą się policji? Przekonacie się, oglądając odcinek.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co się dzieje? Magda Gessler bardzo schudła. Przestała jeść TEN produkt. Dietetycy złapali się za głowę!
  2. Agnieszka Fitkau-Perepeczko z partnerem. Jest od niej o 41 lat młodszy! Nie uwierzycie kim jest!
  3. Na Polsacie dziś poleci filmowy hit. Ale TVN ma o niebo lepszą propozycję
  4. Tak wygląda grób Pawła Adamowicza. Zamordowany prezydent został pośmiertnie uhonorowany
  5. Jaka to melodia bez Janowskiego stacza się na dno. Dzisiejszy odcinek przelał czarę goryczy
  6. Arcybiskup wziął łyk z kielicha, a oczy prawie wyszły mu z orbit. Musiał przerwać mszę

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News