2 kobiety zaginęły. Policjanci otworzyli zamrażalnik i zmroziło im krew

2 kobiety zaginęły. Policjanci otworzyli zamrażalnik i zmroziło im krew

Policja dokonała niezwykle wstrząsającego odkrycia. To, co znaleźli w kuchni pewnego mieszkania sprawia, że włos jeży się na głowie. Jest wielce prawdopodobne, że to jedna z najtrudniejszych spraw, jakie do tej pory przyszło im wyjaśnić.

Policja wkroczyła do mieszkania. Spodziewali się, że coś uda im się tam znaleźć, jednak nie przypuszczali, że sprawa może być aż tak poważna. Ta sytuacja wstrząsnęła całą Wielka Brytanią. Wiele osób snuje spekulacje, dotyczące możliwych przyczyn zajścia tych zdarzeń, jednak w chwili obecnej nie można nic powiedzieć na pewno.

Cała sytuacja miała miejsce w Canning Town - części wschodniej dzielnicy Londynu. Brytyjscy policjanci wkroczyli do mieszkania w piątek tuż przed północą. Wcześniej otrzymali zgłoszenie, że w środku może znajdować się ktoś, kto potrzebuje ich pomocy. Drzwi były zamknięte, więc funkcjonariusze musieli je wyważyć. Rozpoczęło się przeszukanie lokalu, w którym jednak nie znaleziono nikogo, a dokładniej - nikogo żywego. W zamrażarce znajdowały się bowiem niestety zwłoki dwóch kobiet.

Policja dokonała makabrycznego odkrycia. Jest więcej pytań niż odpowiedzi

W momencie, gdy policjanci zorientowali się, że w mieszkaniu nie ma żywej duszy, postanowili skrupulatnie je przeszukać. Właśnie wtedy dokonano makabrycznego odkrycia. W zamrażarce znajdowały się ciała dwóch kobiet, leżące jedno na drugim. Zwłoki były ubrane, co było niezwykle zastanawiające. Natychmiast wezwano na miejsce odpowiednich techników. Oględziny wykazały, że nie ma na nich widocznych obrażeń.

Dopiero sekcja zwłok będzie mogła wykazać, jakie były prawdopodobne przyczyny śmierci kobiet, a także ustali ich personalia. Według "The Sun" jest wątpliwe, by mogły być ze sobą spokrewnione. Innych brytyjskie portale internetowe sugerują, że jedną z ofiar mogła być kobieta zaginiona niemal dokładnie rok temu - 38-letnia Mary Jane M. Była ostatni raz widziana, gdy wybierała się na zakupy do miejscowego sklepu. Od tego czasu słuch o niej zaginął i nikt nie potrafił wskazać, gdzie może przebywać. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zostało wszczęte śledztwo, a brytyjscy funkcjonariusze otwarcie przyznają, że w całej sprawie jest zbyt wiele pytań i zbyt mało odpowiedzi. Jej specyfika, dotycząca głównie niecodziennej aranżacji miejsca zbrodni. pozwala stwierdzić, że nie było to przypadkowe morderstwo.

Niewykluczone, że cała sprawa jest dużo bardziej tajemnicza i znajduje się w niej drugie dno. Na ten moment śledztwo jest prowadzone w sprawie zabójstwa, jednak osoba, która tego dokonała nadal jest na wolności, a sprawa powoli zaczyna przybierać formę znaną z filmów kryminalnych.

ZOBACZ TAKŻE

  1. 44-letnia gwiazda po porodzie pokazała się w bikini. Wygląda obłędnie
  2. Krystyna Pawłowicz w młodości była naprawdę ładna. Jak posłanka wyglądała kiedyś?
  3. Barbara Kurdej-Szatan znowu popłynęła na imprezie? Do sieci trafiły zdjęcia
  4. TVN zapowiada najgorszy kataklizm od lat. Niszczycielski cyklon uderzył w kontynent
  5. Rodowicz mieszka w 100-letniej willi, która ścina z nóg
  6. Rozpaczliwe informacje Polsatu. Z ciężarówki ciekła krew. Gdy policjanci podeszli, zamarli

źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News