Policja odkryła zwłoki zadźganej kobiety. Jej pijany partner schował się w absurdalnym miejscu

Policja odkryła zwłoki zadźganej kobiety. Jej pijany partner schował się w absurdalnym miejscu Źródło: pixabay/arembowski/

Policja przybyła do mieszkania pewnej kobiety, jednak już na miejscu dokonano wstrząsającego odkrycia. Ich oczom ukazały się jej zwłoki. Po licznych śladach funkcjonariusze szybko dotarli do sprawcy, który najwyraźniej spodziewał się ich na miejscu.

Policja najpierw znalazła ciało kobiety, a później udała się do mężczyzny, który najprawdopodobniej był winny jej śmierci. Co prawda podejrzany znajdował się w mieszkaniu, jednak w zupełnie nieoczywistym miejscu. Był pewny, że zdoła się ukryć. 

Policja znalazła ciało kobiety. Jej partner schował się w absurdalnym miejscu 

Do wstrząsającego odkrycia doszło w minioną sobotę około godziny 5:00 rano w  jednym z domów w Andrespolu niedaleko Łodzi. Mundurowi udali się na miejsce, gdzie już po wejściu do środka ich oczom ukazały się liczne ślady krwi. Ostatecznie doprowadziły ich do ciała 42-letniej kobiety. Widok był naprawdę porażający, bowiem zwłoki wyraźnie wskazywało na to, że mieszkanka została zadźgana. Funkcjonariusze szybko zaczęli zbierać materiał dowodowy, który ostatecznie pozwolił im wytypować potencjalnego sprawcę. Pierwsze oskarżenia padły na konkubenta zmarłej. 

- Zabezpieczono szereg śladów, a jednocześnie rozpoczęły się typowania i ustalenia dotyczące potencjalnego sprawcy. Zgromadzony materiał dowodowy wskazywał, że związek z zabójstwem może mieć konkubent ofiary - mówi nadkomisarz Adam Kolasa z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi. 

Mundurowi już chwilę później ustalili, gdzie może przebywać mężczyzna i niezwłocznie udali się do jego mieszkania. Po dotarciu na miejsce okazało się, że ten najprawdopodobniej spodziewał się wizyty policji, bowiem starał się ukryć i to w... szafie. Policjanci byli w niemałym szoku widząc podejrzanego, który usilnie stara się wejść do środka. Szybko jednak udało im się go pochwycić. Jak podają media, w chwili zatrzymania mężczyzna był pod wpływem alkoholu, a badanie alkomatem wykazało 1,3 promila, dlatego porozumienie się z nim wręcz graniczyło z cudem. Jednak gdy ten tylko wytrzeźwieje zostanie skierowany do prokuratury w celu przesłuchania.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jak zginęła kobieta? 

Z podawanych informacji wynika, że 42-latka została brutalnie zamordowana. Sprawca zadał jej wiele ran nożem oraz kilkukrotnie uderzył tępym narzędziem. Specjaliści wszczęli śledztwo, które pozwoli między innymi ustalić czy partner zmarłej jest winnym śmierci oraz jakie były powody brutalnego mordu. Wiadomo, że sprawcy grozi nawet dożywocie. 

 

  1. Była największą SEKSBOMBĄ PRL-u! Jej wymiary to 110-58-84, polscy mężczyźni szaleli na jej punkcie, a kobiety nienawidziły
  2. Syn Beaty Szydło WZIĄŁ ŚLUB! Sensacyjne doniesienie zbiło z tropu wszystkich fanów polityk [ZDJĘCIA]
  3. 14-latka zarabia spektakularne pieniądze! Kwota za jeden tylko koncert powala
  4. Żona Wojciecha Modesta Amaro właśnie urodziła! Imię dla dziecka jest nadzwyczajne, niemal niespotykane
  5. Strażak myślał, że właśnie uratował 8 szczeniaków ze studzienki. Kiedy zdał sobie sprawę, że to w ogóle nie są psy, wbiło go w ziemię
  6. Urodziła! Agnieszka Kaczorowska została mamą, zdjęcie "kruszynki" właśnie podbija internet

Źródło: polsatnews

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu