Policja poszukuje świadków wypadku
Wikimedia Commons Cezary P
Klaudia Bochenek - 24 Maja 2020

Policja poszukuje świadków wypadku, w którym zginęły 2 osoby. Pilny apel

Policja wydała pilny apel - liczy się każda minuta. Poszukiwani są świadkowie wypadku, w którym śmierć poniosły 2 młode osoby. Funkcjonariusze szukają też osób, które przejeżdżały na wyznaczonej trasie, a które mają zamontowane kamery samochodowe.

Policja poszukuje świadków wypadku z dnia 23 maja. Wtedy to w godzinach wieczornych doszło do wypadku, w którym zginęła 19-latka oraz 23-latek.

- Wszystkie osoby, które 23 maja około godziny 21.10 jechały autostradą A1 w rejonie, gdzie doszło do wypadku - tuż za skrzyżowaniem autostrad, w okolicy miejscowości Wola Błędowa - a mają kamery samochodowe lub widziały coś, co może mieć znaczenie dla odtworzenia okoliczności wypadku, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Zgierzu - apeluje policja.

Pojazdem kierowała trzeźwa 21-latka, która oprócz 19-latki i 23-latka miała w samochodzie jeszcze 2 pasażerów w wieku 19 i 25 lat. Cała trójka przebywa w szpitalu. 21-latka kierująca VW Golfem zderzyła się z barierami energochłonnymi.

- Bardzo zależy nam na zapisach z kamer samochodowych. Pojawia się tu pewien wątek, który w tej chwili wyjaśniamy - udziału w samym zdarzeniu, czy doprowadzenia do tego zdarzenia innego pojazdu, który odjechał z miejsca zdarzenia. Dlatego tak istotne są wszystkie przekazane przez państwa informacje - zdradza Joanna Kącka, rzeczniczka Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

Źródło: RMF24

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News