Policja szuka mężczyzny ze zdjęcia
materiały policyjne
Weronika Wasiak - 11 Września 2020

Policja pilnie szuka mężczyznę ze zdjęcia. Miał zrobić straszne rzeczy nastolatce

Policja pilnie apeluje o pomoc w poszukiwaniach mężczyzny ze zdjęcia. Okazuje się, że może on być odpowiedzialny za los 14-letniej Roksany. Rodzina blaga o wsparcie, każda informacja może okazać się kluczowa dla sprawy.

Policja natychmiast podjęła się poszukiwań. Rodzina 14-letniej Roksany Guzowskiej mieszkającej w Bielsku Podlaskim zgłosiła zaginięcie. Jak donosi Onet, dziewczyna wyszła w miniony poniedziałek do szkoły i do tej pory nie dała żadnego znaku życia. Ustalono, że pociągiem pojechała do Bolesławca, gdzie gdzie spotkała się z nieznanym mężczyzną z powyższego zdjęcia.

Przedstawiciele grupy „Zaginieni cała Polska”, zaangażowani w poszukiwania przekazali, że nastolatka przefarbowała włosy na ciemny kolor i przebrała się na czarno. Z kolei funkcjonariusze podają, że nagrania monitoringu na dworcu w Bolesławcu ujawniły, że 7 września ok. godz. 22.30 dziewczyna spotkała się z poszukiwanym, nieznanym mężczyzną i po krótkiej rozmowie niepewnie poszła z nim w nieznanym kierunku. Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje o Roksanie lub mężczyźnie proszony jest o kontakt z policją.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News