Nieoficjalne: znaleziono ciało Kacperka? Osoba z grupy poszukiwawczej właśnie przekazała smutną informację

Nieoficjalne: znaleziono ciało Kacperka? Osoba z grupy poszukiwawczej właśnie przekazała smutną informację Źródło: pikio

Policja, wojsko, strażacy oraz płetwonurkowie od 27 kwietnia przeczesywali okolice działek w Nowogrodźcu. Niestety, osoba, która pomaga przy poszukiwaniach chłopca i od początku tragedii jest na miejscu, przekazała ponure, ale jeszcze nieoficjalne informacje.

Policja jeszcze nie poinformowała mediów o znalezieniu ciała dziecka. Mężczyzna, który od samego początku udzielał się na oficjalnej grupie poszukiwawczej Kacperka oraz pracował na miejscu dramatu, przekazał nieoficjalne wiadomości o wyłowieniu ciała dziecka z rzeki.

Nieoficjalnie: Kacperek został znaleziony w rzece. Policja jeszcze nie potwierdziła

Nieoficjalną informację jako pierwszy podał Piotr Szatkowski, mężczyzna zaangażowany w poszukiwania Kacperka. Wszyscy czekają na oficjalne potwierdzenie tej wiadomości w lokalnych i krajowych mediach.

Na tę chwilę wiadomości o tym, czy cokolwiek wyłowiono z rzeki oraz jeśli to ciało i czy należy ono do Kacperka, są nieoficjalne. Należy to podkreślić, ponieważ nie potwierdziła tego ani rodzina, ani policja, ani lokalne media, które od początku poszukiwań także są na miejscu czekają na jakiekolwiek informacje.

Policja jeszcze nie wypowiedziała się w sprawie udostępnionych informacji

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W lokalnych portalach nie ma jeszcze informacji, czy dziecko zostało odnalezione. Podkreślamy, że informacja pochodzi z grupy, w której na bieżąco publikowane były wiadomości o postępach w poszukiwaniach 3,5-latka. Członkami grupy byli też mieszkańcy Nowogrodźca i okolic, którzy zaangażowali się w poszukiwania na miejscu tragedii, w okolicach działek przy ul. Lubańskiej. Użytkownik, który podał informację o odnalezieniu ciała, od samego początku pomaga w poszukiwaniach i niejednokrotnie przekazywał członkom grupy sprawdzone doniesienia.

Dzisiaj grzeje: 1.Niestety, potwierdził się najczarniejszy scenariusz. Znaleziono ciało dziecka, Rutkowski właśnie potwierdził

2. Poszukiwania zakończone, ciało znaleziono w rzece. Spełnił się najczarniejszy scenariusz

3,5-letni Kacperek był poszukiwany od 27 kwietnia. Śledczy skupiali się głównie na rzece, do której nieopatrznie mógł wpaść chłopiec. Psy również wskazywały na trop w okolicy nadbrzeża Kwisy.

Fot. Screen Facebook/Grupa Zaginiony Kacperek

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jedzenie jednego jajka dziennie może przynieść zaskakujące efekty. Nie obawiaj się włączyć go do swojej diety
  2. Polacy pogrążyli się w żałobie. Nie żyje uwielbiany gwiazdor, kochały go miliony na całym świecie
  3. Ujawniono, ile zarabia papież Franciszek. Wierni przecierają oczy ze zdumienia, nie mieli pojęcia
  4. Genialny, prosty trik na gotowanie parówek, o którym nikt nie wie. Będą smakować zupełnie inaczej, pychota
  5. 3/4 kierowców nie ma pojęcia, że popełnia karygodny błąd w myjni bezdotykowej. Niszczą samochody
  6. Przenigdy nie jadła równie kapitalnego rosołu. Sekret tkwi w kostce rosołowej, ale nie byle jakiej

Źródło: Facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News