Kolejne ofiary na północy Polski. Policja jest bezradna i prosi o pomoc w odnalezieniu sprawców

Kolejne ofiary na północy Polski. Policja jest bezradna i prosi o pomoc w odnalezieniu sprawców Źródło: unsplash

Policja na północy Polski szuka przestępców, którzy doprowadzili do trzech śmierci. Ofiar może być jeszcze więcej, a służby są bezradne. Każda informacja jest na wagę złota.

Policja z Trójmiasta dostała kolejne zgłoszenie o tym, że w północnej części Polski dochodzi do przerażających zdarzeń. Właściciele czworonogów robią co mogą, by pomóc ustalić, kto stoi za podtruwaniem psów. Okazuje się, że nie tak łatwo jest dorwać przestępcę. 

Polska policja poszukuje przestępców z Trójmiasta 

Tym razem padło na Gdańsk: policja otrzymała zgłoszenia o tym, że w rejonie Dolnego Miasta ktoś porozrzucał na ulicy chleb nafaszerowany gwoździami. Wyjątkowo przemyślana trutka na zwierzęta ma doprowadzić do jak najliczniejszych śmierci. 

Kolejnym miejscem, w którym doszło do odnalezienia chleba z gwoździami, są okolice parku Jana Pawła na Zaspie oraz w Gdyni Cisowej. Nieznany sprawca spowodował już śmierć kilku czworonogów i jak widać nie zamierza na tym poprzestać. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Policja zajęła się już sprawą mordowania zwierząt

Tosia jest jednym z psiaków, które wpadły w pułapkę przestępcy. Podczas spaceru ze swoją opiekunką w okolicy ul. Nowe Ogrody, Tosia zjadła jeden z kawałków chleba z gwoździami. Na szczęście szybka reakcja jej opiekunki sprawiła, że pies nadal żyje. 

Natychmiast po zjedzeniu trutki została zabrana do weterynarza, który po prześwietleniu rentgenowskim dokonał przerażającego odkrycia w żołądku psiny. Jak stwierdził, jest to kolejny przypadek, kiedy w jego lecznicy pojawia się zwierzę, które zjadło pułapkę zostawioną przez nieznanych sprawców. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dziadek znalazł w lesie 130-letni nagrobek. Gdy przeczytał napis, prawie zemdlał
2. Nie żyją przynajmniej 43 osoby, bilans ofiar cały czas rośnie. Światowe media od rana obiegły ponure informacje o zagranicznej tragedii

Sprawą zajmuje się policja, która chce jak najszybciej znaleźć sprawców przestępstwa. Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje o przestępcach, proszony jest o podzielenie się nimi. Policja alarmuje też psich opiekunów, by podczas spacerów jeszcze bardziej uważali na swoje psy

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wystarczy dodać do prania proszek do pieczenia. Efekt przechodzi najśmielsze oczekiwania
  2. Prostsze niż placki ziemniaczane i o wiele pyszniejsze, wręcz obłędne. Receptura góralska jest cudowna
  3. Na sali zapadła ciemność, chwilę potem pojawiła się Kurdej-Szatan. Ludzie oszaleli, gdy zobaczyli jej seksowną kreację i usłyszeli anielski głos
  4. Tadeusz Rydzyk zawstydził wiernego na oczach całego kościoła. "Prawda, że jeszcze ładny?"  
  5. Sieć w cieniu konkurencji. Biedronce rośnie trudny przeciwnik, z którym będzie mieć problemy

źródło: tvp info 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News