17-latka nagle zniknęła, jej ostatnie słowa były bardziej niż niepokojące. Policja prosi o pomoc

17-latka nagle zniknęła, jej ostatnie słowa były bardziej niż niepokojące. Policja prosi o pomoc Źródło: Facebook.com Zaginieni Cała Polska

Policja prosi o pomoc, funkcjonariusze szukają 17-latki z Torunia, która tuż przez zniknięciem miała wypowiedzieć bardzo niepokojące słowa. Rodzina wyznaczyła nagrodę dla osoby, która pomoże w ustaleniu miejsca jej pobytu.

Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach 17-letniej Justyny Powierskiej z Torunia, która zaginęła w czwartek, 3 września. Dziewczyna jest szczupłej budowy ciała, ma 160 cm wzrostu, długie czarne włosy i zielone oczy. W dniu zniknięcia miała na sobie białe spodnie, biało-brązową kurtkę moro i biało-różowe adidasy. Dzień wcześniej spotkała się z byłym chłopakiem, któremu miała powiedzieć "żeby jej nikt nie szukał, bo i tak nie znajdzie". 

Rodzina wyznaczyła nagrodę dla osoby, która pomoże w ustaleniu miejsca pobytu 17-latki. Jak przekazała strona "Zaginieni Cała Polska", możliwe, że nastolatka przebywa na ogródkach działkowych we Włocławku. Wszyscy, którzy posiadają w tej sprawie informacje, proszeni są o kontakt z Komendą Miejską Policji we Włocławku pod numerem 54 414 51 48 lub z Komendą Komisariatu Policji Toruń-Śródmieście 56 641 24 52.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News