Napaść seksualna na 12-latkę. Pedofil wciąż jest na wolności, policja opublikowała jego portret

Napaść seksualna na 12-latkę. Pedofil wciąż jest na wolności, policja opublikowała jego portret

Policja poszukuje mężczyzny, który dokonał napaści seksualnej na 12-letniej dziewczynce nad jeziorem. Znany jest jego portret pamięciowy.

Policja poszukuje mężczyzny, który odpowiedzialny jest za napaść seksualną na 12-letniej dziewczynce w okolicy ośrodka wypoczynkowego w Garczynie koło Kościerzyny. O całym zajściu nastolatka poinformowała ratownika obecnego na plaży, który natychmiast poinformował służby o popełnionym przestępstwie. Rozpoczęto poszukiwania mężczyzny na terenie, gdzie 12-latka została napadnięta, ale nie udało się go odnaleźć.

Z zeznań złożonych przez nastolatkę przed sądem w obecności psychologa udało się sporządzić portret pamięciowy pedofila, który teraz został przez policje przedstawiony w Internecie. Dodatkowo funkcjonariusze proszą o pomoc osoby, które rozpoznają przedstawioną na niej osobę.

Policja poszukuje mężczyzny odpowiedzialnego za napaść seksualną

Do całej sytuacji doszło w Garczynie koło Kościerzyny, kiedy 12-latka jadać na rowerze zmierzała właśnie na plażę. W pewnym momencie niespodziewanie rzucił się na nią mężczyzna w wieku około 40 lat i zrzucił ją z roweru. Kiedy dziewczynka upadła na ziemię, napastnik zaczął ją dotykać po miejscach intymnych. Dziewczynka początkowo przez duży szok nie miała pojęcia co się właśnie dzieje.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedy zorientowała się, co właśnie zaszło, zaczęła przeraźliwie krzyczeć i wołać o pomoc, co na szczęście wystraszyło napastnika, który zdecydował się uciec w stronę lasu. 12-latka o wszystkim poinformowała obecnego na plaży ratownika Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, który natychmiast poinformował o wszystkim policję.

Rozpoczęto poszukiwanie lasu, do którego zbiegł mężczyzna, ale nie przyniosło to niestety żadnego rezultatu. Według zeznań nastolatki, jej napastnik ma około 40 lat i 175 centymetrów wzrostu. Jest krępej budowy ciała, krótkie, jasnobrązowe włosy zaczesane na bok i jasnobrązowy zarost. W momencie napaści na 12-latkę ubrany był w czarną bluzę z kapturem, spodenki moro i granatowe buty sportowe.

Dzisiaj grzeje: 1. Masz stary dowód? Lepiej go nie wyrzucaj!
2. Fiskus wyposażył swoich urzędników w nowy sprzęt. Mocno się zdziwisz czym teraz dysponuje skarbówka

Policja opublikowała jego portret pamięciowy, który teraz obiega kolejne polskie media. Jeżeli ktokolwiek rozpoznaje przedstawioną na nim osobę, to powinien niezwłocznie zgłosić to na numer alarmowy 112, lub do najbliższej komendy policji.

Policja poszukuje pedofila odpowiedzialnego za napaść seksualną

Najlepsze newsy dnia:

  1. Renata Beger zmieniła się nie do poznania. Nie uwierzycie, jak teraz wygląda! Legenda Samoobrony nie przypomina dawnej siebie
  2. Małgorzata Kożuchowska znika z TVN! Władze podjęły OSTATECZNĄ decyzję. Fani zaniepokojeni
  3. Katarzyna Dowbor wyjawiła, że ma przedziwne sny gdy jej organizm jest wycieńczony. Opowiedziała co jej się śni
  4. Oficjalne: To nie było samobójstwo! Telewizja Polsat właśnie podała pilne informacje na temat jednej z najgłośniejszych politycznych śmierci - Brunona K.
  5. Boczek z "Kiepskich" jest nie do poznania. Schudł przez straszną chorobę (ZDJĘCIA)

 

źródło: Gazeta.pl

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News