policja
Jelenia.TV
Mateusz Sidorek - 7 Maja 2020

Widok zwala z nóg, policja udostępniła wyjątkowo smutne nagranie. Chodzi o 3,5-letniego Kacperka

Policja przekazała mediom nagranie z akcji poszukiwawczej zaginionego Kacperka. Dzięki wideo możemy na własne oczy zobaczyć, jak przebiegają działania funkcjonariuszy. Materiał został opublikowany przez serwis informacyjny Jelenia.TV, który zajmuje się wydarzeniami z Jeleniej Góry oraz okolic. Relację z kolejnego dnia poszukiwań zdał portal Gazeta.pl.

Chociaż poszukiwania zaginionego Kacperka trwają już ponad tydzień, policja nadal nie znalazła 3,5-letniego chłopca, który zaginął w Nowogrodźcu niedaleko rzeki Kwisy. W akcję zaangażowano większość możliwych służb. Niedawno komenda przekazała portalowi Jelenia.TV nagranie, na którym możemy zobaczyć, jak wygląda cała operacja. O postępach poinformował serwis Gazeta.pl.

KacperekPrzerwano poszukiwania 3,5-letniego Kacperka. Policja przekazała smutny komunikatCzytaj dalej

Próbując odnaleźć 3,5-letniego Kacperka, policja stara się korzystać z wszelkich dostępnych środków. Niedawno w akcję zaangażowali się funkcjonariusze z Katowic. Sprowadzono również psy, które w Niemczech były specjalnie szkolone do poszukiwania zaginionych. Dzięki dolnośląskiej policji, możemy obejrzeć nagranie z operacji.

Policja dolnośląska udostępniła georadar

Policja nieustannie szuka zaginionego Kacperka od 27 kwietnia, kiedy otrzymano zgłoszenie o zaginięciu 3,5-letniego chłopca. Zdaniem śledczych najprawdopodobniej pozbawione opieki dziecko wpadło do Kwisy. Chociaż brzegi oraz dno rzeki są dokładnie przeszukiwane przez funkcjonariuszy oraz strażaków, nadal nie odnaleziono Kacperka. Do akcji włączają się kolejne służby.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

KobietaKobieta chora na nowotwór wzięła ślub w szpitalu. Następnego dnia jej męża spotkała największa tragediaCzytaj dalej

W poszukiwania zaangażowana jest nie tylko policja, ale także straż pożarna. Akcję wsparli także płetwonurkowie, którzy na co dzień pracują w jednostkach antyterrorystycznych w całej Polsce. Niedawno również sprowadzono z Niemiec psy, które przeszły specjalne szkolenia w szukaniu zaginionych. W tym tygodniu na miejscu pojawiła się także dolnośląska policja, która udostępniła georadar.

Dzisiaj grzeje:

1. Nagła decyzja ministerstwa, w przyszłym tygodniu zniosą ważny zakaz? Jest jeden warunek

2. RMF: Od poniedziałku nie nastąpi luzowanie obostrzeń. Ustalono nową datę otwarcia restauracji

Na nagraniu, które przekazała dolnośląska policja, możemy zobaczyć, jak przebiegają poszukiwania zaginionego Kacperka. Do tej pory przeszukano już około 500 hektarów terenów leśnych oraz około 20 kilometrów koryta rzeki Kwisy. Służby korzystają z dronów policyjnych, robotów podwodnych oraz pontonów z sonarami. Według TVN24 dzisiejszego dnia tj. 7 maja kilkudziesięciu funkcjonariuszy wróciło do przeczesywania terenów od Nowogrodźca w dół rzeki. Niedawno wydano oświadczenie w sprawie Kacperka. To smutne, że po tylu dniach nadal nie doszło do żadnego przełomu i nie odnaleziono dziecka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Często pocisz się w nocy? Uważaj, ponieważ może być to objawem niebezpiecznych chorób
  2. Prokuratura podjęła ostateczną decyzję w sprawie śmierci Dawida Kosteckiego
  3. Wszyscy do końca wierzyli w szczęśliwy finał. Niestety, ciało ich syna wyłowiono z rzeki
  4. Na obrazku chowa się kot, ale mało kto potrafi go odnaleźć. Większość poddaje się po kilku minutach
  5. Śmierć Ewy Żarskiej nie była przypadkiem? Najbliżsi nie wierzą w samobójstwo, przedstawiają dowody
  6. Najlepszy tatar z receptury Gessler. Gwiazda nalicza ukrytą opłatę, nie zamawiaj, zrób sam bajecznie prostym sposobem

InformacjeDramatyczne informacje ws. Kacperka, nikt o nich nie mówi. Ujawniono bardzo przykre szczegółyCzytaj dalej

źródło: Gazeta.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News