Policja szuka mężczyzny podejrzanego o zabójstwo Dominika Sikory. Oto jego wizerunek

Policja szuka mężczyzny podejrzanego o zabójstwo Dominika Sikory. Oto jego wizerunek Źródło: Policja

Policja prosi o pomoc w znalezieniu mężczyzny podejrzanego o ciężkie uszkodzenie ciała, które doprowadziło do śmierci sportowca Dominika Sikory. Podejrzany to 42-letni Olgierd Michalski, zameldowany na ulicy Biskupińskiej w Poznaniu.

Policja poszukuje 42-letniego Olgierda Michalskiego, który podejrzewany jest o ciężkie pobicie Dominika Sikory, które doprowadziło do jego śmierci. 

Policja publikuje informacje

Funkcjonariusze opublikowali zdjęcie podejrzanego oraz informacje na temat mężczyzny, które mogą pomóc w schwytaniu sprawcy. Olgierd Michalski ma 42 lata i zameldowany jest na ulicy Biskupińskiej w Poznaniu. Jest on podejrzany o dokonanie napaści w nocy na Starym Mieście w Poznaniu na sportowca, zapaśnika Dominika Sikory.

Prokuratura zezwoliła policjantom prowadzącym śledztwo na udostępnienie wizerunku podejrzanego oraz podanie do informacji publicznej jego danych osobowych. Wniosek o list gończy jest procedowany przed Sądem Rejonowym w Poznaniu. Otrzymanie listu gończego umożliwi policjantom prowadzenie poszukiwań także poza granicami Polski.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Każda osoba, która zna miejsce pobytu poszukiwanego, może to zgłosić policjantom z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu, dzwoniąc na numer telefonu +48 796 658 459.

Wieczór zabójstwa 

Dominik Sikora był wschodzącą gwiazdą zapasów. Odnosił sukcesy, zdobywał medale, czekała go świetlana przyszłość. Koledzy z klubu i trenerzy go uwielbiali. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pierwszy raz od 20 lat. Australijczycy nie mogą uwierzyć, pogoda znów daje im popalić
2. Trwa akcja służb na południu Polski, niezbędna ewakuacja. Nie jest dobrze

Wieczorem 26 stycznia Dominik przebywał w lokalu na Starym Mieście w Poznaniu. Na kamerach widać, że gdy wyszedł z lokalu, w jednej z uliczek starówki szło za nim trzy osoby. Na następnym ujęciu widać jak leży na ziemi. Został ciężko pobity. Przez kilka dni walczył o życie w szpitalu, lekarze próbowali go uratować, ale niestety nie dali rady. 29- latek zmarł. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Biedronka oszukała wszystkich? Przed chwilą policja pilnie wkroczyła do sklepu, Polacy będą wściekli
  2. Śmierć polskiego sportowca. Osierocił trójkę dzieci
  3. Mąż został w domu sam z dzieckiem. Przesłał żonie nagranie, które zaparło jej dech w piersiach
  4. Wydano pilne alerty na niedzielę, lepiej nie wychodzić z domu. Będzie naprawdę niebezpiecznie
  5. Martyna Wojciechowska wzięła potajemny ślub? Internet obiegło zdjęcie

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News