Policja prosi o pomoc
twitter.com Polska Policja
Irmina Jach - 6 Listopada 2020

Pilny apel policji, potrzebna jest natychmiastowa pomoc. Liczy się każda minuta

Policja pilnie apeluje o pomoc dla jednej ze swoich pracowniczek, która zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Trwa dramatyczna walka o życie młodej kobiety. Rodzina nie posiada wystarczających środków finansowych, by pomóc ciężko chorej bliskiej. Każda złotówka może okazać się na wagę złota. Historia policjantki sprawia, że w oczach pojawiają się łzy.

Policja błaga o pomoc dla swojej koleżanki. Kobieta cierpi na bardzo poważną chorobę. Zostało bardzo mało czasu, by uratować jej życie.

Z ostatniej chwili: nie żyje aktorka znana z największych hitów z TVP, TVN i PolsatuZ ostatniej chwili: nie żyje aktorka znana z największych hitów z TVP, TVN i PolsatuCzytaj dalej

Policja prosi o pomoc dla jednej ze swoich pracowniczek

Agata Paciorek, ma zaledwie 35 lat. Jest mamą dwóch synów: 6-letniego Mikołaja i 8-letniego Marcelego, których wychowuje wspólnie z mężem. Niestety, kobieta zmaga się ze śmiertelnym nowotworem, który dał przerzuty pomimo zastosowania silnej chemioterapii. Kobieta jest w ogromnym niebezpieczeństwie, nie wiadomo, czy przeżyje walkę z rakiem i będzie mogła wychować ukochane dzieci.

Początkowo pracowniczka cywilna dowiedziała się, że jest chora na nowotwór piersi. Wdrożono chemioterapię i wykonano zabieg mastektomii. Choroba nie dała jednak za wygraną. Wkrótce pojawiły się przerzuty w płucach. Sytuacja jest niezwykle poważna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Rodzice weszli rano do pokoju córeczki i zamarli, dziecko zniknęło. Miesiąc później dostali telefon i zaczęli płakaćRodzice weszli rano do pokoju córeczki i zamarli, dziecko zniknęło. Miesiąc później dostali telefon i zaczęli płakaćCzytaj dalej

Jedynym ratunkiem dla policjantki jest leczenie immunologiczne połączone z chemioterapią. To skuteczna, nowoczesna terapia, stosowana w kilkudziesięciu krajach Europy. Lekarz, który zajmuje się Agatą Paciorek, wystąpił do Ministerstwa Zdrowia o refundację tych leków, ale te odmówiło.

Terapia, którą zaplanował onkolog, miałaby potrwać co najmniej sześć miesięcy. Policjantka potrzebuje dwóch leków: 32 fiolek preparatu Abraxane, którego koszt to 33 510,60 zł oraz preparatu Tecentriq, który kosztuje 182 669,52 zł.

Całkowity koszt leczenia z uwzględnieniem pobytu w szpitalu i opieki specjalistycznej wynosi 230 000 zł. Dla małżeństwa, które pracuje w strefie budżetowej, to kwota nieosiągalna. Policja apeluje o pomoc dla pracowniczki, która każdego dnia służy pomocą społeczeństwu.

Agata Paciorek może liczyć na wsparcie członków rodziny, współpracowników oraz przyjaciół, ale to wciąż zbyt mało, by uratować jej życie. Dzięki wsparciu internautów o dobrych sercach do tej pory udało się zebrać aż 76 343 zł.

Dzisiaj grzeje:

1. Nagle wprowadzono obowiązkowy test na koronawirusa dla Polaków. Niespodziewanie przykre informacje

2. Co się dzieje z Justyną Pochanke? Nikt nie miał pojęcia, smutne doniesienia wyszły na jaw

3. Zakaz przemieszczania się na Boże Narodzenie? Premier Morawiecki zabrał głos w sprawie świąt

Rodzina chorej policjantki będzie wdzięczna za każdą, nawet najmniejszą pomoc. Ważne będzie nawet udostępnienie zbiórki. Zasięg jest niezwykle bardzo ważny. Jeżeli chcecie wesprzeć policjantkę finansowo, możecie zrobić to klikając tutaj.

Uruchomiona została również grupa na Facebooku, gdzie można licytować różne przedmioty. Cały zysk zostanie przeznaczony na terapię policjantki. Do grupy można dołączyć klikając tutaj.

W przypadku pani Agaty ważna jest każda minuta. Tylko szybka pomoc umożliwi jej dojście do zdrowia i wychowywanie synów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. 12-letni chłopiec podrzucił szczeniaka do schroniska. Dołączył list wywołujący strumienie łez
  3. Tragiczne wieści z samego rana. Nie żyje wschodząca gwiazda futbolu, przerażający wypadek
  4. Fatalne wiadomości dot. salonów kosmetycznych i fryzjerskich. Niektóre z nich muszą zostać zamknięte od zaraz
  5. Rząd miał wykupić chryzantemy od sprzedawców. Nagle okazało się, że wielu z nich nie dostanie pieniędzy, powód dobija
  6. Dziś premier oficjalnie ogłosił. Polacy zbyt długo musieli czekać, chodzi o największy szpital
  7. Wyjątkowe odkrycie archeologów zmienia wszystko. Prehistoryczne kobiety też polowały na grubą zwierzynę
  8. Bardzo bliskie spotkanie z morskim stworem. Nagranie "połknięcia" kajakarek podbija internet
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska/Zrzutka

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News