Tragedia w kujawsko-pomorskim, jest ofiara śmiertelna. Policja ma ważny apel do Polaków

Tragedia w kujawsko-pomorskim, jest ofiara śmiertelna. Policja ma ważny apel do Polaków Źródło: twitter.com Komenda Miejska Policji w Białymstoku

Policja z woj. kujawsko-pomorskiego postanowiła oficjalnie zwrócić się do wszystkich Polaków i zaapelować w bardzo ważne sprawie. Wszystko przez tragedię, do której doszło w tym regionie. Niestety, jest ofiara śmiertelna.

Policja i pogotowie zjawiły się na miejscu już kilka minut po otrzymaniu zgłoszenia. Natychmiast podjęto interwencję, jednak funkcjonariusze szybko przekonali się, że na jakąkolwiek pomoc jest już za późno. Po chwili stwierdzono zgon jednej osoby. Teraz stróże prawa zwracają się do obywateli naszego kraju z bardzo ważną informacją. Nikt nie powinien jej lekceważyć, ponieważ za nieuwagę można zapłacić zdrowiem, a nawet życiem. 

Tragedia w kujawsko-pomorskim. Policja apeluje do Polaków 

O zdarzeniu rodem z horroru informuje portal o2.pl. Jak możemy się dowiedzieć, wszystko miało miejsce w województwie kujawsko-pomorskim w powiecie radziejowskim. 41-letni mężczyzna pracował wówczas na polu, wykorzystując potężną maszynę do rolowania słomy. W pewnym momencie element prasy odczepił się i przygniótł rolnika. Pomoc została zawiadomiona niemal od razu, a obecna była już po kilku minutach. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Funkcjonariusze wydostali spod maszyny poszkodowanego, ale wtedy zdali sobie sprawę, że nie mogą już nic zrobić, 41-latek zmarł na skutek odniesionych obrażeń. Sprawę bada lokalna prokuratura, która stara się ustalić dokładne okoliczności tragedii. Według wstępnej i najbardziej prawdopodobnej dla śledczych teorii, rolnik zginął na skutek nieszczęśliwego wypadku i nie są w to zamieszane osoby trzecie. Policjanci zwrócili jednak uwagę na fakt, że okres od wiosny do jesieni, ze szczególnym naciskiem na lato, to czas wzmożonych prac rolnych. 

Funkcjonariusze postanowili więc zaapelować do wszystkich Polaków, mających gospodarstwo, o zachowanie szczególnej ostrożności podczas pracy. Mundurowi podkreślają również, że w tym czasie rodzicom towarzyszą dzieci, które próbują bawić się ze zwierzętami gospodarskimi. Należy więc pamiętać, że mają one na tyle siły, że przez chwilę nieuwagi opiekuna mogą doprowadzić do tragedii. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dotarliśmy do rodziny, która brała udział w programie "Nasz nowy dom". Wyznali wszystkie tajemnice

2. Lekarze stwierdzili, że jest zbyt młoda na badanie. Przez ten czas w jej ciele rosły kolejne guzy

- Chcielibyśmy zaapelować do rolników o zachowanie szczególnej ostrożności podczas prac polowych. Okres lata i jesieni to czas wzmożonych prac w gospodarstwach rolnych. Wiąże się to ze zwiększonym ryzykiem urazów i wypadków [...] – mówił dla portalu o2.pl asp. szt. Marcin Krasucki, rzecznik prasowy KPP w Radziejowie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nasze babcie znały fenomenalny sposób na odstraszenie komarów. 1 niezbędny składnik na pewno masz pod ręką
  2. Znany gwiazdor skazany za molestowanie. Po usłyszeniu wyroku jego ofiara zalała się łzami
  3. Marian Opania ma poważne problemy. Nikt nie zdawał sobie sprawy, że przeżywa dramat
  4. Nieoczekiwany zwrot ws. pogrzebu brata papieża Benedykta XVI. Nie zostanie pochowany w miejscu, gdzie początkowo planowano
  5. Niebywałe sceny na pogrzebie Darka, wyciskają łzy. Za miesiąc miał mu się urodzić synek
  6. Ręce opadają. Ujawniono, co mama Madzi robiła ze strażnikami więziennymi

Źródło: o2

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News