Dwuletnie dziecko przez 2 dni było zamknięte z ciałami martwych rodziców. Znalazła je policja

Dwuletnie dziecko przez 2 dni było zamknięte z ciałami martwych rodziców. Znalazła je policja Źródło: publicdomainpictures.net/Peter Griffin (zdjęcie poglądowe)

Policja, zaalarmowana przez krewnych rodziny, wchodząc do mieszkania nawet w najgorszych snach nie spodziewała się takiego widoku. Makabrycznej całości dopełniała obecność zaledwie dwuletniego dziecka.

Policja szkoląc swoich przyszłych funkcjonariuszy przygotowuje ich na różne okoliczności. Jednak nawet najstarsi służbiści nie spodziewali się tego, co było za zamkniętymi drzwiami. Ściany całe we krwi, ciała w stanie rozkładu i małe dziecko - najwytrwalsi nie mogli znieść tego widoku.

W rodzinie od dawna nie działo się dobrze. Zazdrość doprowadziła do zguby

Wszystko miało miejsce w Zaporożu na Ukrainie. 33-letni mechanik samochodowy, Andrij Demianczuk, przechodził problemy ze swoją partnerką. Już od dawna im się nie układało. Zgrzyty były wywoływane głównie przez niego - był do szaleństwa zazdrosny o swoją żonę, Olenę. Mieli 2-letniego synka, który był niemym świadkiem wydarzeń zmierzających do najgorszego.

Sąsiedzi wiedzieli, co dzieje się za drzwiami mieszkania. Kłótnie, najpierw o pieniądze, a potem o to, że Olena umawia się z obcymi mężczyznami, były na porządku dziennym. Pewnego dnia Andrij nie wytrzymał. Wpadł w szał i jakaś nieokreślona siła kazała mu chwycić za siekierę.

Policja otworzyła drzwi mieszkania. Przy martwych rodzicach siedziało małe dziecko

Uzbrojony w ostre narzędzie Andrij rzucił się na swoją żonę. W amoku i na ślepo zadawał coraz to mocniejsze ciosy. Niedaleko siedział ich syn, który patrzył na to, co robi zdenerwowany ojciec. 26-letnia Olena nie przeżyła - ciosy były śmiertelne. Potem patrząc na swoje dzieło, uświadamiając sobie co zrobił, postanowił zabić również niewinne dziecko i siebie. Nie ustalono w jaki sposób miał to zrobić, ale dziecko cudem przeżyło. Andrij skutecznie popełnił samobójstwo i padł nieżywy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziecko pary musiało spędzić aż dwa dni z ciałami rodziców. Policję wezwali krewni, którzy byli zaniepokojeni brakiem kontaktu z Andrijem i Oleną. Funkcjonariusze wyważyli drzwi, a widok był makabryczny - dwa ciała i dziecko, spokojnie jedzące kawałek chleba, który cudem gdzieś znalazło.

Chłopiec natychmiast trafił do szpitala na badania. Problemem jest na razie ogromny szok i przerażenie. Nie mówi, nie płacze, nie reaguje na nic. Został mu przydzielony psycholog oraz jest pod opieką babci. Śledztwo w sprawie nadal trwa.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 68-letnia aktorka nago w Playboyu! Legendarna gwiazda ma ciało jak RAKIETA! Te zdjęcia wbiją was w fotel
  2. Uwielbiany aktor TVP pogrążony w żałobie! Zmarła najważniejsza KOBIETA w jego życiu. Zewsząd spływają kondolencje
  3. Alerty pogodowe w kolejnych częściach Polski. Nadchodzące godziny będą niebezpieczne
  4. Gwiazda "Projekt Lady" pokazała się w CKM! Gdy internauci zobaczyli jej udo, wylała się fala hejtu
  5. Afera na cały kraj! Wiśniewski bezczelnie i wulgarnie poniżył kobietę na oczach wszystkich
  6. Będziecie przecierać oczy ze zdumienia. Oto gwiazdy, które wystąpiły w „Tańcu z gwiazdami” 10 lat temu

Źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News