Policja fatalne informacje
pixabay arembowski
Aneta Wasilewska - 2 Maja 2020

Policja przekazała fatalne informacje. Niestety, w wodzie znaleziono nie jedno, a dwa ciała

Policja przekazała wyjątkowo fatalne informacje. Z jeziora zostały wyłowione dwa ciała. W sprawie prowadzone jest już postępowanie. Całym miastem wstrząsnęła tragedia, o której właśnie poinformowało radio RFM FM. Nikt nie chciał usłyszeć takich wiadomości w weekend majowy.

Policja wciągnęła z wody dwa ciała. Jak przekazało radio RMF FM, ciała zostały odnalezione w jeziorze Dargin między Giżyckiem i Węgorzewem. Wiadomo już, kim są ofiary.

Fryzjer nie ma teraz lekkoKiedy otworzą salony fryzjerskie i kosmetyczne? Rzecznik rządu podał wstępny termin, Polki będą płakaćCzytaj dalej

Policja: w rzece znaleziono dwa ciała

Ciała zostały odnalezione w jeziorze Dargin między Giżyckiem i Węgorzewem. Z informacji, które podało RMF FM, wynika, że ofiarami są dwaj mężczyźni.

- Oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Węgorzewie został poinformowany przez ratowników MOPR-u, że wyłowili oni ciało mężczyzny na jeziorze Dargin - poinformowała Agnieszka Filipska z policji w Węgorzewie.

RMF FM przekazało także, że 200 metrów od miejsca, w którym wyłowiono ciało, znajdował się skuter. Służby MOPR-u sprawdzając jezioro, odkryły kolejne ciało. Policji udało się już ustalić tożsamość ofiar.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

SynSyn bawił się z 2 kolegami, teraz jest ciężko ranny. Mama ostrzega innych rodziców, niech sprawdzą telefony dzieciCzytaj dalej

Policja już wie, kim są ofiary z jeziora

Policja przekazała do wiadomości publicznej, że ofiary znalezione w jeziorze Dargin między Giżyckiem i Węgorzewem są mieszkańcami powiatu giżyckiego.

- To mieszkańcy powiatu giżyckiego w wieku 36 i 20 lat - dodała Agnieszka Filipska z policji w Węgorzewie.

Policja i prokuratura już wszczęły postępowanie w tej sprawie. Dla sprawy kluczowe będzie ustalenie, co sprawiło, że dwóch młodych mężczyzn utopiło się w jeziorze Dargin. Policja dotychczas nie zdradziła, jaki mógł być powód ich utonięcia.

Dzisiaj grzeje:

1. Ogromna zmiana w ostatniej chwili. Rząd nagle podjął decyzję, która ucieszy miliony Polaków

2. Poszukiwania trwały zbyt długo. W wodzie znaleziono ciało, jedna osoba zatrzymana

Dargin jest szlakiem żeglugowym między Giżyckiem a Węgorzewem oraz znajduje się na trasie do Sztynortu i na jezioro Dobskie. Biorąc pod uwagę ogromną otwartą przestrzeń, często wieje tam silny wiatr. Możliwe, że niesprzyjające warunki pogodowe przyczyniły się do wypadku skutera na jeziorze.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rząd zapowiada łagodzenie restrykcji. Biskupi przekazali swój apel
  2. Robert Kubica ujawnił, gdzie mieszka. Prawdziwe luksusy, za tysiące euro. Jeden szczegół przyciąga uwagę (FOTO)
  3. Dramatyczny apel mamy Kacperka. Słowa, których nikt się nie spodziewał, chodzi o tatę dziecka
  4. Tragiczne wieści, ciało znaleziono po północy. Mimo reanimacji, nie udało się go uratować
  5. Owczarek niemiecki całe życie spędził na łańcuchu. Po raz pierwszy zobaczył morze, jego reakcja wzrusza i bawi do łez
  6. Samotny tata zabrał córkę na kolację. Ktoś zostawił mu liścik, zalał się łzami czytając treść

GwałcicielZgwałcił Joannę, ale najgorsze zrobił dopiero później. Skandaliczne kulisy, wielu Polaków się wścieknieCzytaj dalej

Źródło: Interia

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News