Polak wściekł się na żonę: "Zdradzasz mnie z tamponem!"

Polak wściekł się na żonę: "Zdradzasz mnie z tamponem!"

Jeden z naszych rodaków bardzo zdenerwował się na swoją żonę, gdyż ta przyprawiła mu rogi. Autorem małżeńskiej zdrady miał być jednak tampon, którego kobieta użyła z oczywistych powodów. Wyznanie o rodzinnym dramacie pojawiło się w internecie.

Każda para inaczej definiuje sytuacje, w których partnerzy mogą poczuć się zdradzeni. Niektórzy preferują związki otwarte, w których przygodny seks z inną osobą, jeśli zatwierdzony przez partnera, bądź nawet nie, jest akceptowalny. Istnieją również związki wieloosobowe, wewnątrz których żyją trzy osoby lub więcej. W nich istnieje także wiele konfiguracji płciowych, które zwykle ze sobą współgrają. Ludzkie upodobania seksualnie nie mają granic, jednak nadal największą popularnością cieszy się tradycyjny związek dwuosobowy, składający się z osób takiej samej płci lub płci przeciwnych. Okazuje się jednak, że o zdradę można posadzić nawet kogoś, kto w okolicy swoich miejsc intymnych umieścił jedynie martwy przedmiot.

Tampon przedmiotem zdrady

- Mój facet od zawsze był nieco dziecinny. Ale dziś to już przesadził - tak zaczyna się zamieszczony na jednym z forów opis rzekomej zdrady. Chłopak autorki wpisu obraził się na nią, ponieważ w walce z miesiączką skorzystała z tamponu. Swoją złość motywował innym wpisem, w którym opisano historię kobiety, czerpiącej przyjemność z posiadania tamponu w swojej pochwie. - Zawsze używałam w "te dni" podpasek i od niedawna zaczęłam kupować tampony, a dziś jakoś tak wyszło w rozmowie, że mu o tym powiedziałam. A on kur.wa się obraził, bo uznał, że tylko on ma prawo "tam" być. Jego głównym argumentem było to, że wyczytał tu post o jakiejś lasce, która od noszenia tamponu w dużym rozmiarze dostała orgazmu i ja mam zapewne z tego przyjemność więc go zdradzam - pisze zmartwiona kobieta.
ZOBACZ TAKŻE:
  1. Oficjalne: UE zabierze Polsce setki MILIARDÓW. Efekty odczujesz osobiście
  2. To NIE smog! Chemiczna chmura nad polskim miastem, nie otwierajcie okien
  3. Córka Rodowicz zaskakująco o matce. Tych słów się nie spodziewaliście
Następny artykuł