Tragiczny wypadek za granicą. Nie żyją Polacy

Tragiczny wypadek za granicą. Nie żyją Polacy

Polacy zginęli w tragicznym wypadku, który rozegrał się w jednej z holenderskich miejscowości. Dwójka pracowników z naszego kraju, którzy zatrudnieni byli na plantacji tulipanów, została znaleziona martwa. Ich zaginięcie zostało zgłoszone w sobotę. Nie wiadomo jeszcze, co było przyczyną śmierci.

Polacy, którzy zginęli w holenderskim Obdam pracowali na farmie tulipanów w Zijdewind. Po tym, jak w piątkową noc udali się na kemping po godzinach pracy, ślad po nich zaginął. Niestety, ale policja odnalazła ciała obywateli Polski w aucie, które wpadło do jednego z okolicznych kanałów.

Polacy nie żyją. Wielka tragedia w Holandii

Osobami, które zginęły w tragicznych okolicznościach byli 48-letnia kobieta oraz mężczyźni w wieku 20, 21 i 21 lat. Czwórka naszych rodaków po zakończeniu pracy w piątek postanowiła udać się na wypoczynek w Obdam. Po tym, jak zniknęli z plantacji, kontakt z nimi się urwał. Następnego dnia nie pojawili się również w miejscu pracy. Firma zatrudniająca naszych rodaków powiadomiła policję o zaginięciu. Funkcjonariusze odnaleźli samochód należący do jednej z poszukiwanych osób w pobliskim kanale, który znajdował się na drodze łączącej Zijdewind z Obdam.

Policja bada okoliczności zdarzenia

Pomimo tego, że sprawa znalazła się we wszystkich holenderskich mediach, a kulisy dramatycznego wypadku są obecnie roztrząsane przez holenderską opinią publiczną, to nie wiadomo jeszcze, jakie były okoliczności tajemniczego zgonu mieszkańców Polski i czy w ogóle udało im się dotrzeć na kemping. Sytuacja była o tyle skomplikowana, że zarówno na miejscu domniemanego obozowiska nie znaleziono poszlak świadczących o obecności naszych rodaków, jak też należącego do nich pojazdu. Na drodze, którą przemierzali nasi rodacy, znaleziono jednak ślad, który mogłyby świadczyć o potencjalnym wypadku drogowym. Uszkodzona barierka zasugerowała policji, że Polacy mogli zjechać do akwenu wodnego, położonego tuż przy drodze. Jak się okazało przypuszczenia służb, które zasugerowały możliwość utonięcia Polaków, okazały się trafione. Na razie, policja wskazuje, że najprawdopodobniej o wszystkim zadecydował nieszczęśliwy przypadek, który doprowadził do zatonięcia pojazdu. Firma, która zatrudniała czwórkę Polaków, jak tez wszczęła poszukiwania swoich pracowników, obiecała, że pomoże rodzinom zmarłych w tych ciężkich chwilach, jak też zaoferują im wszelakie, możliwe wsparcie.
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Katarzyna Dowbor zmiażdżona przez legendarną dziennikarkę TVP. Zasugerowała, że jej kariera jest ustawione
  2. Fryzury dla dojrzałych kobiet inspirowane Kasią Zielińską. Nikt ich nie układa tak, jak ona
  3. Gwiazdor Big Brothera po latach zrobił karierę. I naglę zniknął
  4. Wiadomość przekazana przez TVP przeraża. Wraca koszmar ws. dziecka zamkniętego w pralce
  5. Współpracownicy Szelągowskiej „padali jak muchy”. Widzowie poznali kulisy
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  Źródło: Radio ZET Następny artykuł