Szokujące doniesienia z dużego polskiego miasta. Polacy przerażeni, nad miastem płonie niebo. Zdjęcie opublikował jeden z internautów na Facebooku. Rozpoczęła się żywa dyskusja wśród wystraszonych mieszkańców.

Zdjęcie, które opublikował jeden z mieszkańców Płocka, rozeszło w Internecie się z prędkością światła. Fotografii towarzyszył ironiczny podpis, komentujący tę tragiczną sytuację.

Co tam góry, morze, Mazury. Jedyne prawdziwe zorze polarne w Płocku. Nigdzie takich nie znajdziecie. Zapraszamy – napisał mężczyzna na swoim profilu na Facebooku.

ZOBACZ TAKŻE: Były członek PZPR nowym prezesem PKN Orlen

Polacy przerażeni

Palące się niebo, przedstawione na fotografii to nic innego jak spalanie gazu i paliwa przez lokalne zakłady. Jakiś czas temu zewsząd zalewały nas informacje o zatruciach mieszkańców benzenem. Niebezpieczna substancja wydobywała się z kominów zakładów PKN Orlen, a ludzie mdleli i wymiotowali. Mimo że zakłady PKN Orlen są ulokowane na obrzeżach Płocka, to mieszkańcy tego miasta i tak dotkliwie odczuwają skutki ich działalności. Niedawno zorganizowali protest pod hasłem „Orlen, przestań nas truć”.

Internauci są przerażeni, pojawiły się informacje sfrustrowanych mieszkańców, którzy donoszą, że „capi siarką jak w piekle”.

 – Ale w telewizji nawet pół słowa o Płocku nie ma, kiedy mówią o zanieczyszczonym powietrzu. Tylko Kraków, Katowice i Warszawa, bo tam smog. Czyli nasz benzen i reszta syfu, która idzie z parą wodną to samo zdrowie – napisał jeden z internautów.

facebook fot Marek Umiński

ZOBACZ TAKŻE: Ale WTOPA! Państwowy gigant przegrał z… malutką firmą

One mają wszystko - oto 10 NAJPOTĘŻNIEJSZYCH rodzin świata [ZOBACZ!]


10 najseksowniejszych tenisistek świata [ZDJĘCIA]

...

Zobacz również