Polacy mistrzami innowacyjności. Nasz SEKSPIERŚCIEŃ podbił USA

Polacy mistrzami innowacyjności. Nasz SEKSPIERŚCIEŃ podbił USA Źródło: fot.http://www.independent.co.uk

Lovely, choć nazwa brzmi niewinnie, to w rzeczywistości erotyczny gadżet, który ma szanse podbić świat. Niepozorna seks zabawka, której autorem jest Polak, to także innowacyjna nowość. Na czym polega jej fenomen?

Mówiąc wprost, Lovely to nic innego jak pierścień, który nakłada się na penisa. Wszystko wykonane jest z silikonu a zabawka ma za zadanie dopasować się do członka. Jej funkcją jest między innymi wydłużenie erekcji a także lepsze pobudzenie kobiety.

Nowatorstwo ukryte w szczegółach

To co wyróżnia ją na tle innych tego typu gadżetów to połączenie urządzenia z... naszym własnym telefonem. Specjalnie stworzona do tego aplikacja miałaby za zadanie zbierać informacje na temat odbywanego stosunku. A wszystko po to, by móc polepszyć nasze życie erotyczne. ZOBACZ TAKŻE: Używałeś tej erotycznej aplikacji? Mogłeś zostać nagrany Czy to jednak nie jest zbyt duża ingerencja w nasze najintymniejsze sprawy? Twórcy zapewniają, że zabawka wraz z aplikacją ma także służyć celom medycznym. Poza sugerowaniem pozycji seksualnych ułatwiłaby także w przyszłości prace seksuologów i uczyniła ją bardziej efektywną.  Lekarze, na podstawie zebranych danych mieliby współpracować z parą, by jak najlepiej im pomóc.

Nowy wymiar seksu

Jakub Konik, jeden z twórców, zapowiada, że użytkownicy aplikacji z czasem będą mogli skontaktować się z seksuologami, dostępnymi 24 godziny na dobę, zawsze gotowymi by udzielać porad w trakcie miłosnych uniesień. ZOBACZ TAKŻE: Seks z pralką i karabinem. Oto najdziwniejsze zabawki erotyczne na świecie Produkt dostępny jest na światowym rynku już od stycznia 2017 roku. Rewolucja zapanowała w 50 krajach. Twórcy, planują wkrótce podbić kolejne 11 państw. Jak się okazuje, Stany Zjednoczone to czołowy nabywca polskiego wynalazku. Na platformie Crowdway.pl przeprowadzono zbiórkę. W sumie nabyto 11,25 % udziałów w ramach crowdfundingu i zebrano aż 1,6 mln zł. W przyszłym roku start-up zamierza zorganizować następną rundę dofinansowania. Bez wątpienia to niezwykłe osiągnięcie polskich wynalazców, które ma szansę osiągnąć spektakularny sukces. źródło:http://superbiz.se.pl ZOBACZ TAKŻE: Uwaga na niebezpieczną, popularną aplikację na telefony. „Natychmiast usuwajcie” fot.http://mashable.com
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News