W końcu dobre informacje z Polski ws. koronawirusa. Coraz więcej zarażonych osób opuszcza szpitale

W końcu dobre informacje z Polski ws. koronawirusa. Coraz więcej zarażonych osób opuszcza szpitale Źródło: pixabay user:1662222

Polacy zarażeni koronawirusem coraz częściej opuszczają szpitale. W końcu pojawiły się dobre wiadomości w sprawie koronawirusa w kraju.

Polacy walczą z epidemią koronawirusa. Ministerstwo Zdrowia nieustannie przekazuje najświeższe dane w sprawie liczby zarażonych, a także osób, które zmarły będąc zarażone wirusem. Dziś pojawiły się ważne wiadomości, które informują o tym, że coraz więcej pacjentów opuszcza szpitale. Polacy dawno nie słyszeli tak dobrych informacji. 

Polacy zarażeni koronawirusem coraz częściej opuszczają szpitale 

Informacją, która wzbudziła wielką radość, była wiadomość, że "pacjent zero" opuścił szpital w Zielonej Górze. Pan Mieczysław Opałka był pierwszą osobą, u której został wykryty koronawirus. Po 18 dniach hospitalizacji mężczyzna został wypisany do domu, o czym dowiedzieli się Polacy w zeszłym tygodniu. 

Okazuje się, że podobnych wiadomości o pacjentach, którzy zostają wypisani do domów, jest więcej. Jednak informacje o wiąż pojawiających się nowych zarażeniach przysłaniają te dobre wiadomości. Ozdrowiali pacjenci wychodzą ze szpitali na terenie całego kraju.

DALSZY CIĄG TEKSTU POD GALERIĄ:

Ozdrowiali Polacy - jak wygląda ich życie po hospitalizacji? 

W Szczecinie mężczyzna został wypuszczony do domu po trzech tygodniach pobytu w szpitalu. Po opuszczeniu placówki mężczyzna zobligowany jest do dwutygodniowej kwarantanny, po której ponownie zostanie przeprowadzony test na koronawirusa - w zależności od jego wyniku wprowadzone będą rozwiązania co do dalszego postępowania. 

Dobre wieści napływają też z województwa lubelskiego, gdzie wyleczonych jest pięć osób. W czwartek w szpitalu w Łańcucie zostało wypisane małżeństwo, które przebywało w nim dwa tygodnie. Pani Wiesława i pan Waldemar czują się dobrze. Troje osób, które otrzymało pozwolenie opuszczenia szpitala, przebywało w Łodzi.

Dzisiaj grzeje: 1. Premier Morawiecki oficjalnie powiedział, co będzie z 500 plus. Wielu Polaków będzie wściekłych

2. Pierwsza ofiara koronawirusa w rodzinie królewskiej. Nie żyje księżniczka Maria Teresa z dynastii Bourbon-Parma

Każdy przypadek rozpatrywany jest indywidualnie. Pacjenci, którzy opuszczają szpitale muszą mieć przeprowadzone testy po 10 dniach od opuszczania szpitala. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Transport chorych seniorów obrzucony kamieniami. Zatrważające doniesienia z objętej epidemią Hiszpanii
  2. Polacy jednak zagrają z Finlandią. Mecz już o 19, zagra Krzysztof Piątek
  3. Część Polaków dostanie 300 zł dziennie dodatku. Muszą jednak spełnić jeden warunek
  4. TVN przekazał dramatyczne informacje. W Domu Pomocy Społecznej potwierdzono zakażenie aż u 60 osób
  5. Wszyscy pokochali go za rolę Pawlaka. Mało kto wie, co zrobił garderobianej na planie, karygodne
  6. Zaczął wbijać igłę w skórkę od banana. Genialny trik, po sekundzie na nagraniu widać powalające efekty

źródło: rmf24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News