Polacy, wyprowadzka siostry Godlewskiej
screen/YouTube/plotek.pl/
Weronika Wasiak - 26 Czerwca 2019

To wielka strata dla Polaków. Siostra Godlewska wyprowadziła się z kraju na stałe, szokujące doniesienia

Polacy nie mogą uwierzyć w to, co się właśnie wydarzyło. W mediach pojawiły się zaskakujące informacje na temat wyprowadzki jednej z sióstr Godlewskich. Co więcej, celebrytka nie ma zamiaru wracać do kraju.

Polacy już tęsknią? Media właśnie dowiedziały się, że jedna z sióstr, znanych ze swojej kontrowersyjności, opuściła granice naszego kraju i powodem wcale nie są wakacje. Godlewska oficjalnie ogłosiła, że wyprowadza się z Polski. Wybrała niezwykłe miejsce.

Jarosław Kret ostrzega przed katastrofąJarosław Kret jest przerażony. Pogodynek ostrzega Polaków przed zbliżającą się katastrofąCzytaj dalej

Siostra Godlewska wyprowadza się z kraju. Polacy nie mogą w to uwierzyć

Siostry Godlewskie nie są już tak popularne, jak kiedyś. Choć jeszcze niedawno Internet aż huczał od ich kolejnych poczynań, teraz nie mówi o nich prawie nikt. Swój kolejny, głośny epizod miała jakiś czas temu Esmeralda, która wzięła udział w Fame MMA, jednak temat bardzo szybko się wyczerpał. Jednak ostatnio Polacy znów o niej usłyszeli. Celebrytka ogłosiła, że właśnie wyprowadziła się z kraju. Zdradziła nawet, że aktualnym miejscem zamieszkania jest Barcelona, jednak nie wiadomo, czy jest to punkt docelowy:

- Mój raj na ziemi. Mój nowy dom. To nie WAKACJE. To nowe życie…. Wrócę, jeśli będziecie chcieli walkę. A teraz wybaczcie.. Po rozpakowaniu walizek oddaje się na uroki tegoż idealnego miejsca …… całkowicie, marzeniu z dzieciństwa. W końcu Mamy je po to aby je REALIZOWAĆ i nigdy nie rezygnować z tego ci siedzi w głowie - (pisownia oryginalna, przyp. red.) napisała w mediach społecznościowych Esmeralda Godlewska.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

disco-poloStraszne choroby zniszczyły ich życie. Druzgocące dramaty gwiazd disco-poloCzytaj dalej

Nowe życie, nowa Esmeralda?

Kontrowersyjna celebrytka nie zdradziła jeszcze, czym zamierza zajmować się w Hiszpanii. Być może Esmeralda niebawem uchyli rąbka tajemnicy. Polacy podejrzewają, że miejsce zamieszkania to nie jedyna zmiana, jaka zajdzie teraz w jej życiu. Być może za jakiś czas będziemy oglądać ją w mediach, jako zupełnie inną kobietę. Może nowe otoczenie zmieni jej postrzeganie świata?

Póki co, Esmeralda Godlewska zdradziła, co było powodem wyprowadzki. Niektórzy podejrzewają, że ma żal do Polaków za hejt:

- To, że będę nieeeco dalej od Polski. Absolutnie nie zmienia faktu, iż kocham ten kraj.. ludzi, tych specyficznych, najlepiej życzących każdemu śmierci Misie kolorowe… BYŁAM, JESTEM , BĘDĘ… - (pisownia oryginalna, przyp. red.) napisała celebrytka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bracia Golec pokazali swoje OGROMNE posiadłości! Takich luksusów nie ma żaden inny góral
  2. Gwiazdor Polsatu zmarł na PRZERAŻAJĄCĄ chorobę. Jego ostatnie słowa zmiażdżą wam serce
  3. Koleżanki kazały 10-latce szczekać i aportować. Wszystko przez imię, które wybrali dla niej rodzice
  4. Absolutny brak wyobraźni. Kobieta jechała na hulajnodze elektrycznej i ciągnęła po ziemi krwawiącego psa. Wszystko widać na nagraniu
  5. Pasażerowie musieli być w szoku. Anna Mucha wparowała do tramwaju, ludzie śmierdzieli, więc zrobiła, co musiała
  6. Najpierw wyrzucili ją z pracy, teraz otrzymała druzgocące wyniki badań. Dramat Barbary Kurdej-Szatan

marta kaczyńskaTak mieszka Marta Kaczyńska. Widok obrzydliwych luksusów powala na kolana [FOTO]Czytaj dalej

Źródło: Popularne

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News