Polacy łączą się po śmierci Dawidka. Wielka akcja w celu uczczenia pamięci 5-latka, każdy może dołączyć

Polacy łączą się po śmierci Dawidka. Wielka akcja w celu uczczenia pamięci 5-latka, każdy może dołączyć Źródło: .

Polacy postanowili w niezwykle wzruszający sposób uczcić śmierć Dawidka, którego ciało znaleziono w węźle Pruszków w sobotę. Dziecko zostało zamordowane przez swojego ojca, który 10 lipca popełnił samobójstwo rzucając się pod pociąg. Organizatorzy wielkiej akcji, która powstała na Facebooku chcą połączyć się w bólu z rodziną Dawidka i uczcić jego śmierć. Podczas wydarzenia odbyć ma się też krótka modlitwa w intencji chłopca.

Polacy mogą razem uczcić śmierć Dawidka, którego ciało znalezione zostało w węźle Pruszków. Ciało, jak podają nieoficjalnie media, miało rany kłute w okolicach serca. Organizatorzy akcji chcieli solidarnie uczcić śmierć 5-latka, o którym przez pewien czas mówiła cała Polska. W akcji wziąć może udział każdy.

Polacy zachęcają do wzięcia udziału w tej akcji

Specjalnie dla Dawidka organizatorzy zorganizowali specjalną akcję, w której do wzięcia udziału zachęcają wszystkich użytkowników serwisu Facebook i inne osoby zainteresowane, które chcą coś zrobić dla 5-letniego Dawidka. Organizatorzy akcji chcą spotkać się 17 lipca o godzinie 16 nad jeziorem w Kozienicach.

 - Ta tragedia dotknęła dziesiątki, tysiące osób w całym kraju. W Grodzisku Maz. baloniki wylecą w niebo z Parku Skarbów. Organizatorzy proszą, aby wziąć ze sobą balony czerwone, niebieskie lub z postacią zygzaka McQueena - proszą organizatorzy.

Podczas spotkania ma także odbyć się modlitwa w intencji Dawidka, do której poprowadzenia organizatorzy szukają chętnego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Puśćmy baloniki dla Dawidka. Złączmy się wszyscy i pokażmy, że jesteśmy z nim nawet teraz, kiedy już nie ma go wśród nas. Niech z uśmiechem spojrzy na nas Aniołek z góry, gdy złączymy się wspólnie w modlitwie puszczając do nieba balony na jego cześć - czytamy w opisie wydarzenia.

Miejmy nadzieję, że niebo nad jeziorem w Kozienicach pokryje się balonikami z ulubionym bohaterem bajek Dawidka.

  1. Polak pokrył tatuażami całe ciało. Potem się wykastrował. Jego wygląd przeraża
  2. Aktorka TVP przez lata była katowana przez męża. To znany i wpływowy mężczyzna. Piekło trwało 8 lat
  3. Media podały wiadomość, która będzie ogromnym ciosem dla fanów Anny Przybylskiej
  4. Niedźwiedź złamał mężczyźnie kręgosłup i trzymał jako zapas jedzenia. Po miesiącu znaleźli go myśliwi, zdjęcia przerażają
  5. Kiedy zobaczyli zaproszenia na ślub, włosy stanęły im dęba. Zaczyna się od: "Cześć, krzywy ryju", a potem jest tylko gorzej
  6. Nagła śmierć nastolatki na kolonii. Wiadomo, co wykazała sekcja zwłok
  7. Dziecko wpadło do studni i zaczęło walczyć o życie. Wtedy ojciec nie miał już wątpliwości

 

Źródło: Popularne

Link do akcji TUTAJ.

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu