Polacy internauci pożegnanie Dariusz Gnatowskiego
Kadr z serialu "Świat według Kiepskich"
Joanna Szwalikowska - 20 Października 2020

Polacy pogrążeni w żałobie. Internauci żegnają Dariusza Gnatowskiego, niezwykle poruszające słowa

Polacy są wstrząśnięci nagłym odejściem Dariusza Gnatowskiego, aktora znanego z roli Arnolda Boczka w serialu "Świat według Kiepskich". W sieci pojawiło się mnóstwo poruszających słów pożegnania.

Polacy nie mogą uwierzyć we wstrząsającą wiadomość, która dzisiejszego wieczora obiegła media. Nie żyje Dariusz Gnatowski, uwielbiany aktor telewizyjny oraz teatralny, znany m.in. z roli Arnolda Boczka w serialu "Świat według Kiepskich".

Z ostatniej chwili: Nie żyje Dariusz Gnatowski, Z ostatniej chwili: Nie żyje Dariusz Gnatowski, "Boczek" z KiepskichCzytaj dalej

Polacy są zrozpaczeni odejściem Dariusz Gnatowskiego. W sieci pojawiło się mnóstwo poruszających słów

Aktora znanego z kultowej roli Arnolda Boczka żegnają kolejno w mediach społecznościowych ludzie ze świata kultury oraz mediów. Wielu internautów postanowiło zacytować legendarne teksty popularnego Boczka oraz opublikować kilka poruszających słów na temat aktora.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Porzucili dziecko na bazarze. Po 20 latach dziewczynka przeczytała list i zamarła, prawda wyciska łzy z oczuPorzucili dziecko na bazarze. Po 20 latach dziewczynka przeczytała list i zamarła, prawda wyciska łzy z oczuCzytaj dalej

- Nie żyje Dariusz Gnatowski. Zmarł w szpitalu Dietla w Krakowie. Fantastyczny, dobry, ciepły człowiek. Olbrzymi smutek. R.I.P - poinformował jako pierwszy na Twitterze Marek Balawajder, dziennikarz RMF FM.

Nie żyje Dariusz Gnatowski

Pomimo że Dariusz Gnatowski zapisał się w pamięci Polaków jako Arnold Boczek ze "Świata według Kiepskich", wcielił się on również w całe mnóstwo innych wspaniałych ról. Przypomniał o tym jeden z komentujących na Twitterze.

- W Krakowie zmarł Dariusz Gnatowski. Wspaniały aktor w krakowskim Teatrze STU. Genialny Cześnik w "Zemście", Lebiadkin w "Biesach", Ciąg-Dmuchanowski w "Rewizorze", Walpurg w "Wariacie i Zakonnicy", no i dla wielu przede wszystkim Pan Arnold Boczek... RIP. - napisał Krzysztof Kloc na Twitterze.

Nie żyje Dariusz Gnatowski

- Mam nadzieję, że Pan Dariusz Gnatowski przed śmiercią zdawał sobie sprawę, jak wielu ludzi darzyło go olbrzymią sympatią i szacunkiem - napisał Janusz Schwertner, wspominając wspaniałego aktora.

Nie żyje Dariusz Gnatowski

- Panie Boczek, co Pan? Dariusz Gnatowski RIP - zacytowała również jeden z kultowych tekstów zasłyszanych w serialu "Świat według Kiepskich".

Nie żyje Dariusz Gnatowski

Dzisiaj grzeje:

1. Ważny apel Ministerstwa Zdrowia. Pod żadnym pozorem nie rób kilku rzeczy, wystarczą dwie godziny

2. Wszyscy znaliśmy go z roli Boczka ze ”Świata według Kiepskich”. Aktor nie żyje, ujawniono powód hospitalizacji

3.Z ostatniej chwili: zapadła decyzja ws. walki z koronawirusem. Polsat przekazał dramatyczne wieści

- Już nigdy nie usłyszymy "w mordę jeża". Smutny jest to dzień. RIP Dariusz Gnatowski - napisał z kolei inny użytkownik Twittera zasmucony odejściem aktora.

Nie żyje Dariusz Gnatowski

Najlepsze newsy dnia:

  1. Porwali cielęta na oczach matki i wywieźli na rzeź. Zachowanie krowy wyciska łzy z oczu, tak bardzo chciała je uratować
  2. Dariusz Gnatowski nie żyje. Słynny dziennikarz ujawnił sportowy sekret "Boczka" ze Świata według Kiepskich, smutne
  3. W czwartek rząd ogłosi kolejne obostrzenia. Już wiemy, co czeka Polaków
  4. Polsat przekazał oficjalny komunikat. Koniec "Tańca z gwiazdami", fani nie mogą się pozbierać
  5. Marta Kaczyńska szaleje z radości, przekazała cudowną nowinę. Wielkie gratulacje
  6. Energia jądrowa jednak dla Polski? Ważne porozumienie, historia dzieje się na naszych oczach
  7. Branża handlowa postuluje o czasowe zniesienie zakazu handlu w niedziele. Wszystko, by rozłożyć weekendowy ruch na 2 dni
Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: Twitter, Onet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News