Cała Polska do końca miała nadzieję, że jednak się uda. Niestety, nie żyje

Cała Polska do końca miała nadzieję, że jednak się uda. Niestety, nie żyje Źródło: unsplash/ Mercedes Bosquet

Polacy nie tracili nadziei, że jeszcze uda się go odnaleźć. Niestety, wydarzyło się to, czego tak bardzo wszyscy chcieli uniknąć. Przypadkiem natrafiono na ciało.

Polacy byli równie zaangażowani w poszukiwania, co funkcjonariusze. Wielu nawet przez moment nie wątpiło, że niebawem wszystko skończy się dobrze, a on wróci cały i zdrowy do domu. Nit nie był w stanie przewidzieć, że ziści się najczarniejszy ze scenariuszy. Bliscy nie byli na to przygotowani, ogromna tragedia. 

Polacy do końca mieli nadzieję. Niestety, nie żyje 

Jak donosi m.in. Wirtualna Polska, odnaleziono mężczyznę, którego poszukiwano od stycznia tego roku. Na ciało natrafił jeden z turystów spacerujący po lesie w Binczarowej, w gminie Grybów, w województwie małopolskim. Zawiadomił policję, która po przybyciu na miejsce zastała porażający widok zwłok leżących na ziemi na stromym zboczu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Przypominamy, że w styczniu rodzina 83-latka zgłosiła zaginięcie. Wszczęto intensywne poszukiwania, w które zaangażowano również psy tropiące i śmigłowiec, jednak i to nie przyniosło rezultatów. Polacy nie tracili nadziei, że jeszcze się uda, choć każdy kolejny dzień oddalał ich od tej myśli. Dopiero w minioną niedzielę, 16 lutego, przypadkiem natrafiono na zwłoki zaginionego, które natychmiast przekazano do dalszych badań. 

Dzisiaj grzeje: 1. Sztorm rzucał nim jak szmacianą lalką. Podniebny kolos miał ogromne kłopoty [FILM]

2. Cała Polska do końca miała nadzieję, że jednak się uda. Niestety, nie żyje

Badanie DNA oraz sekcja zwłok pozwolą policji i prokuratorze ustalić, co doprowadziło do śmierci mężczyzny. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich, a także samobójstwo. Wszystko zatem wskazuje na to, że doszło do nieszczęśliwego wypadku, jednak dopiero wyniki pozwolą tę tezę oficjalnie potwierdzić lub jej zaprzeczyć. Rodzina i sąsiedzi, którzy doskonale znali 83-latka, wciąż nie mogą uwierzyć, że spotkała go taka tragedia. Jego śmierć na zawsze pozostawi żal w ich sercach. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kompromitacja, nagrali Polaka z ukrycia w restauracji. Zrobił upokarzającą rzecz, przyniósł wstyd Polsce
  2. Lidl będzie sprzedawał swój sztandarowy produkt za 1 zł. Sieć spodziewa się tłumów
  3. Krzysztof Rutkowski podjął zdumiewającą decyzję, chce unieważnić ślub. Podał niewiarygodny powód
  4. Jak syn mógł tak potraktować Zenka Martyniuka? Okropny afront, musiało zaboleć
  5. Przepis na blok czekoladowy lepszy nawet niż w PRL-u. Wystarczy dodać jeden sekretny składnik, by uzyskać nieziemski smak

Źródło: wirtualna polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News