Magda Gessler pilnie ostrzega wszystkich Polaków! W tych rybach są pasożyty i larwy, ogromne zagrożenie dla zdrowia

Magda Gessler pilnie ostrzega wszystkich Polaków! W tych rybach są pasożyty i larwy, ogromne zagrożenie dla zdrowia Źródło: youtube.com/Magda Gessler

Polacy zostali ostrzeżeni przez Magdę Gessler. Gwiazda TVN przestrzega przed kupnem i spożywaniem popularnych ryb, które będą bardzo pożądane w święta Bożego Narodzenie. Ich konsumpcja może przynieść naszemu organizmowi bardzo poważne konsekwencje zdrowotne.

Polacy dostali przedświąteczny apel od Magdy Gessler. Słynny restauratorka, która ma za sobą lata spędzone w kuchni, apeluje do mieszkańców naszego kraju, aby Ci nie decydowali się na zakup popularnych ryb, które już niebawem mogą trafić na wigilijne stoły. Według gwiazdy TVN, spożywanie tego typu pokarmu może skończyć się dla nas tragicznie. A wszystko przez pasożyty i larwy, które mogą doprowadzić do spustoszenia naszego organizmu.

Polacy zostali ostrzeżeni przez Magdę Gessler. Tej potrawy należy unikać

Rybą, która powinna wzbudzić nasze podejrzenia, jest śledź. Zdaniem restauratorki ryby, które są przygotowywane w Polsce, są bardzo słabej jakości i mogą zawierać larwy i pasożyty, które w przyszłości mogą doprowadzić nas do choroby, a nawet do konieczności podjęcia bolesnego leczenia.

- Każdy czeka na tego idealnego śledzia, a ostatnio są same porażki, ponieważ śledzie, które kupujemy, zazwyczaj są z kubełka, gdzie jest woda lekko osolona, a śledź jest prawie że surową rybą. Już nie mówię o ilości tasiemca lub jaj tasiemca, która się znajduje w tychże śledziach, bo jest to ogromne zagrożenie dla naszego zdrowia - twierdzi Gessler.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jaki śledź jest idealny?

Restauratorka nie zakazuje co prawda jedzenia śledzia, ale zwraca uwagę na to, w jakim stanie powinien on być przed trafieniem na talerz.

Dzisiaj grzeje: 1. Żona słyszała straszliwe krzyki z garażu. Prawie zemdlała, gdy odkryła największy sekret męża
2. Pilny alarm w całym powiecie, chłopiec nie żyje! Trwają poszukiwania zabójcy

- Śledź musi być dobrze zasolony, z beczki, z mleczem lub ikrą w środku. O takiego bardzo trudno. Powinien mieć też głowę, a o to jeszcze trudniej - wyjaśnia Magda Gessler.

Gwiazda telewizji TVN przyznaje, że od lat nie widziała ryby w takim stanie na półkach sklepowych, ani na bazarach, więc zdobywa go od naszych zachodnich sąsiadów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy świadczące o obecności pasożytów w naszym ciele. Nie wszystkie są związane z układem pokarmowym
  2. Są nowe informacje w sprawie skoczka, który upadł podczas konkursu. Lekarze przekazali wiadomości
  3. Bardzo smutne informacje o Andrzeju Grabowskim. Współczujemy
  4. Kiedyś nazywano ją najbrzydszą kobietą świata. Internauci oniemieli słysząc czym się dzisiaj zajmuje
  5. Przepis na kotlet schabowy Magdy Gessler rozsadza podniebienie rozkoszą! A przecież jej sztuczka jest bardzo prosta, każdy może ją zrobić

źródło: ABC Zdrowie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News