Ważna wiadomość dla wszystkich właścicieli smartfonów. Polacy będą zachwyceni

Ważna wiadomość dla wszystkich właścicieli smartfonów. Polacy będą zachwyceni Źródło: unsplash

Polacy ucieszą się na tę informację. Wiadomość, która się właśnie pojawiła dotyczy wszystkich użytkowników smartfonów. Na reszcie zakończą się wielkie problemy z telefonami.

Polacy mogą się spodziewać rewolucji w świecie telefonów komórkowych. Pojawiły się nowe informacje, które dotyczą wszystkich posiadaczy smartfonów. W końcu możemy oczekiwać, że zakończą się problemy z telefonami. Unia Europejska chce wprowadzić zaskakujące rozwiązanie. 

Polacy muszą się przygotować na zmianę 

Unia Europejska ma w planach wprowadzenie jednego modelu ładowarki, tak aby wszystkie telefony były ładowane za pomocą jednego urządzenia. Miałoby to wyeliminować różne standardy ładowania i wprowadzić jeden uniwersalny. 

Obecnie najpopularniejszymi metodami są micro-USB, USB typu C oraz złącze Lightning. Zgodnie z nowymi regulacjami wszystkie telefony miałyby posiadać taki sam system ładowania telefonu. Metoda byłaby jedna, tak jak i istniałby jeden uniwersalny kabel do wszystkich modeli smartfonów. 

Regulacje zaproponowane przez Unię Europejską mają zostać zaproponowane w formie konkretnych planów do końca lipca bieżącego roku. Komisja Europejska pochyli się wtedy nad ich propozycją. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Ujednolicenie ładowarek miałoby wyeliminować wzrost elektrośmieci, z którymi zmaga się Unia Europejska. Na jej obszarze wytwarza się ich około 51 ton rocznie. Liczby te z każdym rokiem się powiększają. Odpady miałyby nie powstawać w takich ilościach dzięki wspólnej ładowarce dla wszystkich telefonów. 

Polacy skorzystają na pomyśle eurodeputowanych?

Pomysł ujednolicenia ładowarek do smartfonów poruszany jest w Komisji Unii Europejskiej już od niemalże 10 lat. Jednak pomimo upływu czasu i coraz większej ilością elektrośmieci do dziś nie pojawiło się żadne rozwiązanie, które weszłoby w życie. 

Dzisiaj grzeje: 1. 21-letnia modelka nie żyje. Robiła sobie selfie na klifie, który uwielbiają turyści, gdy nagle doszło do najgorszego

2. Nie mieli żadnych szans, wszyscy zginęli na miejscu. Bolesne wiadomości płyną z centralnej Polski

Polacy z pewnością ucieszyliby się z tego rozwiązania. Jedna ładowarka mogłaby służyć im na długi czas.  W końcu zniknęłyby też problemy z szukaniem ładowarki, która będzie pasować do naszego telefonu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Wyższe emerytury dla kobiet już pewne! Jedna grupa zawodowa może przygotować się na spore podwyżki
  3. TVP właśnie poinformowało o przerażającej śmierci ukochanego sportowca. Fani za granicą są zdruzgotani i oszołomieni
  4. Podczas transmisji na żywo Jackowski nagle miał wizję. Łapał się za głowę, mówił straszne rzeczy i machał rękoma
  5. Lekkie i puszyste ciasto bez pieczenia po prostu rozpływa się w ustach. Prosty przepis na niebo w gębie

źródło: interia

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News