Jeden szczegół na ubraniu Trzaskowskiej zwrócił uwagę ekspertów. Większość Polaków się nie zorientowała

Jeden szczegół na ubraniu Trzaskowskiej zwrócił uwagę ekspertów. Większość Polaków się nie zorientowała Źródło: Jakub Kaminski East News

Polacy z dużym zainteresowaniem śledzili wydarzenia związane z tegorocznymi wyborami prezydenckimi. Gwiazdami wczorajszych wieców wyborczych byli oczywiście kandydaci - Rafał Trzaskowski i Andrzej Duda. Duża część widzów skupiła się jednak na żonach polityków, które wspierały swoich mężów. Pewien szczegół ze stylizacji Małgorzaty Trzaskowskiej wzbudził zainteresowanie ekspertów.

Wiec wyborczy to wyjątkowe wydarzenie, które stanowi celebrację tygodni kampanii i dnia wyborów. Podczas wczorajszego wieczora kandydaci na urząd prezydenta starali się zaprezentować jak z najlepszej strony. W tej podniosłej chwili towarzyszyły im rodziny. Andrzej Duda, tak jak przed pięcioma laty, wystąpił w towarzystwie żony i córki. Rafałowi Trzaskowskiemu towarzyszyła z kolei żona, Małgorzata. Niedoszła pierwsza dama wybrała na tę okazję elegancką, niebieską sukienkę. Nie sposób nie zauważyć, że odcienie błękitu należą do jej ulubionych barw. Na stylizacje w tych odcieniach decydowała się już podczas kampanii wyborczej.

Polacy przegapili szczegół w stylizacji Małgorzaty Trzaskowskiej

Eksperci, którzy analizowali zachowanie i ubiór żon kandydatów podczas wiecu wyborczego, zwrócili uwagę na szczegół, którego nie zauważyli Polacy. Kolor sukienki, na którą zdecydowała się Małgorzata Trzaskowska, nie był przypadkowy. Tak jak ubiór pań towarzyszących Andrzejowi Dudzie, miał on pewną symbolikę. Według specjalistów zajmujących się mową ciała, błękit jest symbolem pogody ducha, spokoju, pokory i cierpliwości. Uważają oni, że kolor jej kreacji idealnie pasował do zachowania kobiety, które mogliśmy obserwować podczas publicznego wystąpienia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Według ekspertów Małgorzata Trzaskowska nie była przygotowana na to, że wczorajszego wieczoru będzie musiała zabrać głos. W przeciwieństwie do pierwszej damy, żona prezydenta Warszawy nie korzysta z usług trenerów wizerunkowych, nie jest także osobą publiczną i doświadczoną w sztuce wypowiedzi w sytuacjach stresujących. Nerwowość żony Rafała Trzaskowskiego była widoczna po jej dłoniach. Kobieta, mimo, że uśmiechnięta, skubała paznokcie. W ukojeniu stresu nie pomagało nawet opiekuńcze przytulanie dzieci.

- Wypowiedź Małgorzaty Trzaskowskiej w przeciwieństwie do Agaty Dudy, nie była przemyślana, tylko spontaniczna. Żona prezydenta Warszawy nie została przygotowana do wypowiadania się w wieczór wyborczy - mówił specjalista w zakresie mowy ciała.

Dzisiaj grzeje: 1. Rodzina Jerzego Stuhra wystosowała pilny apel do wszystkich Polaków. Ciężko powstrzymać łzy

2.Trwają poszukiwania 85-latka. Mężczyzna jest chory na demencję, policja prosi o pomoc

Skromna, elegancka sukienka Małgorzaty Trzaskowskiej ma wielu zwolenników wśród internautów. Stylizacja dopełniona spiętymi włosami wyglądała naprawdę świetnie i naturalnie. Delikatny dekolt i subtelna biżuteria doskonale dopełniły całości. Małżonkowie jak zwykle okazywali sobie wiele uczuć i mimo wyniku wyborów, wyglądali na bardzo szczęśliwych. Małgorzata Trzaskowska stała się też niekwestionowaną gwiazdą dzisiejszego poranka. Domyśliliście się, że strój niedoszłej pierwszej damy nie jest przypadkowy?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Bohaterski czyn reprezentanta Polski. Rzucił się w ogień, by ratować człowieka
  2. Mszyce niszczą twoje krzewy owocowe? Zasiej obok nich jedną konkretną roślinę
  3. Najnowsza moda weselna doprowadza teściów do szału. Nie wierzą, co robią panowie młodzi
  4. Były detektyw Krzysztof R. usłyszał zarzuty. Wiemy, o co jest oskarżony
  5. Klienci supermarketu spojrzeli na banany i zamarli, ale nie przez pająka ani węża. W kiściach czaiło się inne zwierzę
  6. Panna młoda zmarła na własnym weselu. Wszystko przez fatalną pomyłkę

Źródło: Onet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News