Polacy
Wikimedia Commons Andrzej Otrębski CC3.0
Konrad Karpiuk - 10 Maja 2020

Karygodne zachowanie Polaków na plaży. Wszyscy widzieli, nie mieści się w głowie

Polacy zostali przyłapani przez innych spacerowiczów na plaży. Wiele osób jest oburzonych zachowaniem plażowiczów, którzy w czasie pandemii koronawirusa nie zachowują odpowiednich zasad bezpieczeństwa. Głosy oburzenia pojawiają się w internecie, wiele osób obawia się, że dojdzie do kolejnej eskalacji epidemii. Wszystko przez tłumy na plażach.

Polacy tradycyjnie w okresie wiosenno-letnim biorą urlopy i wyjeżdżają nad polskie morze. W tym roku jednak nie było wiadomo, jak będą wyglądały nadmorskie kurorty. Z jednej strony wiele osób może się obawiać zarażenia, z drugiej zamknięte granice sprawią, że turystom zostanie wyjazd nad polskie morze. Już teraz widać efekty. Niestety nie jest dobrze.

Polacy zapełnili plaże. Przyłapano ich na karygodnym zachowaniu

Dziennikarka Wirtualnej Polski udała się na Pomorze, sprawdzić popularne kurorty. Okazało się, że pomimo epidemii, Polacy masowo udali się na plaże. Parkingi są pełne, na deptakach tłumy w maseczkach. Niestety, jak relacjonuje Ilona Raczyńska z WP, już na plaży maseczki idą w odstawkę, wkracza za to piwo i kąpiele w morzu.

przepis na placki ziemniaczanePrzepis na idealne placki ziemniaczane. Kluczowy jest 1 krok, będą chrupkie i pyszneCzytaj dalej

- Taka pogoda rzeczywiście może zachęcać do spacerów po plaży, ale wciąż musimy pamiętać o zachowaniu rozsądku i unikaniu skupisk ludzi. Również tutaj, jak i w pasie nadmorskim obowiązuje nakaz noszenia maseczek lub elementów ubioru zasłaniających usta i nos - powiedziała dla portalu Trójmiasto PL Izabela Kocicka-Prus z gdańskiego magistratu.

Nie wiadomo, jak zachowają się Polacy w trakcie epidemii

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rodzina - najtrudniejsza decyzjaIch 22. dziecko niedawno się urodziło, matka podjęła najtrudniejszą decyzję. Ciężko powstrzymać łzyCzytaj dalej

Co prawda na polskich plażach daleko od widoków ze szczytu turystycznego we Władysławowie, ale wciąż nie wiemy, co nas czeka w tym okresie. Poprawa pogody zachęciła wielu Polaków do wyjścia w plener, ale brakuje zdrowego rozsądku. Sam minister zdrowia, Łukasz Szumowski mówił, że nie widzi problemu, gdy na wyjazd urlopowy udamy się z rodziną, z którą i tak przebywamy pod jednym dachem.

Dzisiaj grzeje:

1. Premier Morawiecki pilnie apeluje do Polaków. Ujawnił jedno z największych zagrożeń pandemii

2. Większość z nas miała już koronawirusa? Piorunujące dane, przeważająca część Polaków nie miała pojęcia

Nie wiadomo jednak, jak wiele osób wpadnie na taki pomysł. W tłocznych kurortach trudno będzie o zachowanie dystansu, a przez zamknięte granice wczasowiczów może być więcej. Wszystko zależy więc od tego, jak dalej będzie rozwijać się epidemia w kraju.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Znany piłkarz cudem uniknął śmierci. Jego karierę przekreślił wypadek
  3. Tragiczna śmierć młodego piłkarza. 19-latek miał przed sobą całe życie
  4. Szukasz imienia dla córki? Wiemy, które z nich robią największe wrażenie na facetach. Każdy je uwielbia
  5. Na ciele kobiety jest ponad 600 guzków. Przez wygląd nie wychodziła z domu, aż w końcu stała się niesamowita rzecz
  6. Zrobił z ciałem młodej mamy karygodne rzeczy. Wyniki sekcji przyprawiają o mdłości
  7. Nagły niesamowity pomysł Lidla. Cudowna, wielka zmiana, zakupy będą wyglądały inaczej

Kobieta myślała, że jest w ciążyWszyscy myśleli, że jest w ciąży. Prawda okazała się zupełnie inna. Lekarze złapali się za głowyCzytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News