Polacy pokochali ją za "Dirty Dancing". Wiemy, czemu zniknęła, niewyobrażalna tragedia zmieniła jej życie

Polacy pokochali ją za "Dirty Dancing". Wiemy, czemu zniknęła, niewyobrażalna tragedia zmieniła jej życie Źródło: youtube.com/CPhillips92

Polacy byli w prawdziwym szoku, kiedy na ekrany polskich kin trafił Dirty Dancing O ile kariera Patricka Swayze potoczyła się fantastycznie i stał się on jedną z większych legend Hollywood, o tyle jego taneczna partnerka zniknęła na długi czas z show-biznesu. Jak się okazuje, jej życie było naznaczone tragedią.

Polacy po latach komunizmu doczekiwali się coraz większego importu zagranicznego kina. Prawdziwą furorę w roku 1987 zrobił film Dirty Dancing, który przedstawiał historię zakochanych w sobie tancerzy. O ile kariera Patricka Swayze po filmie nabrała wielkiego rozpędu, o tyle towarzysząca mu na ekranie Jennifer Gray zniknęła tak szybko, jak tylko się pojawiła. Wiemy, co działo się z aktorką przez te lata i czemu zdecydowała się na odejście z branży po tak wielkim sukcesie.

Polacy przez lata zastanawiali się, co się stało z Jennifer Gray. Odpowiedź na to pytanie jest wyjątkowo smutna

Aktorka znana z kultowego obrazu była u szczytu swojej popularności i sławy, kiedy przytrafił się jej bardzo niebezpieczny wypadek samochodowy. Jechała ze swoim chłopakiem gdy wpadli w poślizg, który spowodował kraksę i zabójstwo dwóch kierujących innym pojazdem. O ile aktorce nic się nie stało, a jej chłopak usłyszał zarzuty nieostrożnej jazdy, sama nie mogła się pozbierać psychicznie ani zwalczyć traumy związanej z zabiciem dwóch osób na drodze.

- Mój świat runął. Czułam się winna, że przeżyłam… Ani moje ciało, ani psychika nie były już te same. - opowiada po latach artystka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na jej powrót świat czekał 23 lata

W 2009 roku zapomniana gwiazda została zaproszona do amerykańskiej edycji programu "Taniec z Gwiazdami". Tyle lat odpoczynku od aktorstwa sprawiło, że Gray znowu poczuła głód występowania przed publicznością.

Dzisiaj grzeje: 1. Odkryła, że mąż ją zdradza. Wysłała mu wiadomość ze zdjęciem, przez którą od razu pożałował skoku w bok
2. Po seksie z mężem w ciężkim stanie wylądowała w szpitalu. Lekarzom opadły szczęki, gdy zobaczyli co się stało

- To jak zjedzenie pysznego steka po byciu na diecie przez 23 lata - mówiła artystka

Obecnie aktorka próbuje odbudować swoją markę i udziela się sporadycznie w różnych produkcjach. Czy zagra jeszcze kiedyś w tak kultowej produkcji? Czas pokaże.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Drastyczna podwyżka podatku OPUSTOSZY PORTFELE setek tysięcy Polaków. Ceny wzrosną nawet o 150 proc.
  2. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
  3. 63-latka zgwałciła nastolatka. Znaleziono zwłoki jej męża, dalsze ustalenia są straszne
  4. Na pierwszej randce wylądowali w łóżku. Puściły mu wszelkie granice, a to co z nią zrobił sprawia, że włosy stają dęba
  5. Jej córeczka nigdy nie jadła chleba, cukru czy masła. Przez dziwaczną dietę jest najzdrowszym dzieckiem świata

źródło: Webniusy

Następny artykuł