Dotyczy wszystkich Polaków. Komunikat wydał premier wspólnie z ministrem zdrowia
Pikio.pl
Weronika Wasiak - 8 Października 2020

Dotyczy wszystkich Polaków. Komunikat wydał premier wspólnie z ministrem zdrowia

Polacy powinni jak najszybciej zapoznać się z najnowszymi informacjami przekazywanymi przez premiera i ministra zdrowia. Pilny apel dotyczy każdego, chodzi o koronawirusa.

Polacy czują się coraz bardziej zaniepokojeni w związku z dynamicznym rozwojem epidemii w naszym kraju. Wszystko wskazuje na to, że zapowiadana przez ekspertów druga fala właśnie nadeszła i to z wielką siłą. Tylko dziś MZ poinformowało o 4280 nowych przypadkach zarażenia koronawirusem. W świetle tak fatalnych danych, wydano pilny apel dla wszystkich mieszkańców.

Zenek Martyniuk sąsiedzi fatalna sytuacjaSąsiedzi Martyniuków ujawnili, co wyrabia się w ich domu. Sytuacja jest bardziej niż fatalnaCzytaj dalej

Premier wspólnie z ministrem zdrowia wydali pilny apel. Polacy powinni wiedzieć

Przypominamy, że zgodnie z podjętą dziś decyzją rządu, od 10 października na terenie całego kraju będą obowiązywały obostrzenia, które jak dotąd wprowadzane były wyłącznie w strefie żółtej. Mowa m.in. o obowiązku zakrywania ust i nosa w przestrzeni publicznej, również na powietrzu (z wyłączeniem parków i lasów). Obowiązywać będą również ograniczenia w liczbie uczestników imprez okolicznościowych, czy publiczności na wydarzeniach kulturalnych i w kinach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ŚlubTeściowa dała zięciowi na ślubie karteczkę. Kiedy umarła, zdradził żonie jej zapierającą dech treśćCzytaj dalej

Teraz na Twitterze Kancelarii Premiera został opublikowany apel do wszystkich Polaków z prośbą o zainstalowanie na smartfonach aplikacji STOP COVID – ProteGO Safe. Aplikacja ma za zadanie pomóc w walce z koronawirusem - zapamiętuje nasze dane osobowe i wysyła komunikat, gdy osoba, z którą mieliśmy kontakt, otrzymała pozytywny wynik testu na COVID-19.

- Dbajmy o siebie i innych! Zainstaluj aplikację #StopCOVID. Im więcej z nas będzie z niej korzystać, tym szybciej i skuteczniej ograniczymy tempo i zasięg rozprzestrzeniania się #koronawirus. Pobierz, zainstaluj i korzystaj z aplikacji STOP COVID – ProteGO Safe! - brzmi opublikowanym na Twitterze Kancelarii Premiera komunikat.

Dzisiaj grzeje:

1. Ważny apel, mówi się o zamknięciu cmentarzy. Ministerstwo zabrało głos

2. Obowiązkowe maseczki nawet w prywatnym samochodzie. W Polsce coraz więcej zakażonych

3. Doniesienia mediów są bardzo przykre. Ewa Drzyzga zdruzgotana, nieoficjalne przecieki dotyczą jej rodziny

- Telefon zapamięta kogo spotkaliście i nikogo o tym nie poinformuje. W przypadku kontaktu z osobą zakażoną, od razu nas o tym poinformuje - mogliśmy usłyszeć podczas transmisji rządowego materiału wideo.

Aplikację można pobrać zarówno na smartfony z systemem Android, jak i iOS.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Chusteczka z papieżem, figurka Maryi za 300 zł i słodkości. Nie do wiary, na czym Tadeusz Rydzyk zbija kokosy
  2. Żona Kamila Grosickiego to prawdziwa torpeda. Co za piękność, piłkarzowi może zazdrościć każdy Polak (FOTO)
  3. Jolanta Kwaśniewska zmieniła się nie do poznania. Przeszła fenomenalną metamorfozę
  4. Klienci dużego banku w Polsce mogą stracić oszczędności. Pieniądze znikają z kont, wydano komunikat
  5. Ciężko chora 27-latka błaga o pomoc, lekarze odmawiają leczenia. Pokazała rozpaczliwe wiadomości
  6. Jak Sekielski tak szybko schudł? Ujawnił oszałamiającą recepturę na zupę z buraka, ma prozdrowotne właściwości

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Twitter

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News