Polacy narobili wstydu we Włoszech. Szarpanina w pociągu, usiłowali skakać w trakcie jazdy

Polacy narobili wstydu we Włoszech. Szarpanina w pociągu, usiłowali skakać w trakcie jazdy Źródło: pixabay.com/hpgruesen

Polacy przynieśli swoim rodakom wstyd za granicą. Incydent ze wsparciem policji miał miejsce we Włoszech. W pociągu doprowadzili do zamieszania i szarpaniny, a potem chcieli wyskoczyć z niego w czasie jazdy.

Polacy, którzy brali udział w incydencie we Włoszech, jeszcze długo będą na ustach tamtejszej policji. To, czego się dopuścili, było skrajnie nieodpowiedzialne i mogło mieć wpływ nie tylko na ich życie, ale też życie innych.

Polacy byli pod wpływem alkoholu i zachowywali się agresywnie w stosunku do załogi

Dwójka mężczyzn, która podróżowała po Włoszech, spowodowała zamieszanie na północy kraju - w prowincji Parma. To miała być spokojna podróż. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie to, że zostawili swój bagaż na peronie. Strasznie ich to rozwścieczyło i wszczęli awanturę, żeby ktoś pozwolił im po niego wrócić. Sprawy nie ułatwiało to, że obaj Polacy byli pod ewidentnym wpływem alkoholu.

63-letni B. M. i 56-letni D. Z. (włoska policja nie podaje nawet ich imion) wpadli na pomysł by po prostu wyskoczyć z pociągu, który był już w ruchu. Ich poczynania nie obyły się bez zwrócenia na siebie uwagi. Natychmiast zareagował kierownik pociągu i kategorycznie zabronił im otwierać drzwi w czasie jazdy. Wywiązała się szarpanina.

Policja zareagowała błyskawicznie i od razu postanowiła pochwycić "pomysłowych" mężczyzn

Szarpanina i kłótnia zwróciła uwagę pozostałych pasażerów pociągu i reszty załogi. Natychmiast wezwano odpowiednie służby, które miały zjawić się na kolejnej stacji. W miejscowości Fidenza pociąg zatrzymał się według rozkładu i policjanci wkroczyli do akcji. Agresywni Polacy wyszli z pojazdu nadal się kłócąc, a gdy zauważyli mundurowanych jeszcze bardziej się wściekli. Nie bali się zaatakować funkcjonariuszy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Doszło nawet do tego, że gdy 56-latek nadal szarpał się z policjantami, ten starszy postanowił położyć się na torach. Chciał przez to zmusić służby, by zostawiły go w spokoju, bo albo się zabije, albo sparaliżuje ruch trakcyjny. Po dłuższych przepychankach udało się go siłą wsadzić do radiowozu.

Okazało się też, że Polacy z zawodu są kierowcami autobusu. Ten starszy został zabrany do szpitala w Parmie na badania psychiatryczne właśnie przez swoje zachowanie na torach. Obaj zostali aresztowani za atak na kierownika pociągu, utrudnianie ruchu publicznego i stawianie oporu policjantom.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Największa tajemnica Jana Pawła II! Kim byli prawdziwi rodzice Karola Wojtyły?
  2. Emilia Krakowska trafiła DO SZPITALA! Znamy stan zdrowia uwielbianej przez Polaków aktorki
  3. Tomasz Lis przekazał najgorszą wiadomość. Słynny dziennikarz TVP nie żyje
  4. TVN właśnie przekazał nowe niepokojące informacje nt. pożaru wieżowca w centrum Warszawy. Warszawiaków czekają trudne chwile
  5. Monika Zamachowska apeluje do Andrzeja Dudy. Jej mąż potrzebuje pomocy prezydenta
  6. Dramatyczne wieści o uwielbianej bohaterce "Barw Szczęścia". Przerażająca choroba rujnuje jej życie

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News