Pola Lis załamana. Zrozpaczona gwiazda cierpi przez Lewandowskiego
Wiadomości Pikio - 21 Czerwca 2018

Pola Lis załamana. Zrozpaczona gwiazda cierpi przez Lewandowskiego

Mundialowa gorączka trwa! Jednak porażka na meczu Polska-Senegal to nie jedyny problem naszej drużyny. Okazuje się, że Pola Lis cierpi przez kapitana polskiej reprezentacji, Roberta Lewandowskiego. Co takiego zrobił najpopularniejszy w Polsce piłkarz, co mogłoby zranić celebrytkę?

Mecz Polska-Senegal oraz jego wynik były szokiem zarówno dla piłkarzy, jak i kibiców. Robert Lewandowski po przegranej potrzebował natychmiastowego pocieszenia żony, która siedziała na trybunach. Reszta drużyny była oburzona postępowaniem sędziów, którzy często zdawali się działać na niekorzyść Polaków.

Pola Lis: "Życie jest takie smutne"

Po tym sportowym wydarzeniu cierpiało wielu. Jedną ze zrozpaczonych osób jest Pola Lis. Kibicowała podczas meczu w Moskwie na trybunach wraz ze swoim partnerem, Kamilem Grabarą oraz ojcem, Tomaszem Lisem. Na swoim profilu na Instagramie na bieżąco relacjonowała swoje wrażenia. Po dwóch nieszczęsnych bramkach, które stracili Polacy, Pola zrobiła selfie ze swoim chłopakiem. Smutne miny potwierdzają - to nie był dobry mecz. Reprezentacja Polski, której kapitanem jest Lewandowski, zniszczyła nadzieje Poli Lis i jej ukochanego. Córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa zamieściła na zdjęciu napis "Yup, life's sad" co po polsku oznacza "ta, życie jest smutne". Pola fanką piłki nożnej jest już od dawna, jednak sport ten prawdziwą pasją jest dopiero dla jej chłopaka Kamila. 19-latek od dwóch lat gra na pozycji bramkarza w młodzieżowym klubie angielskiego Premier Leauge, FC Liverpoolu. Nic więc dziwnego, że oboje wydają się zranieni przegraną. Pozostaje nadzieja, że po następnym meczu odczucia będą wręcz przeciwne!Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjnyChcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Jackowski miał wizję WYNIKU Polski z Kolumbią! Nie tego wszyscy oczekiwali
  2. Hanna Lis sięgnęła dna. Takiego upadku telewizja dawno nie widziała
  3. Czyli jednak! Specjalista odczytał, co Lewandowska szepnęła Robertowi
<>Oto najgorętsze dziewczyny Mundialu 2018! [ZDJĘCIA]Oto najgorętsze dziewczyny Mundialu 2018! [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
"}" data-sheets-userformat="{"2":4931,"3":[null,0],"4":[null,2,11982760],"9":1,"11":4,"12":0,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
Oto najgorętsze dziewczyny Mundialu 2018! [ZDJĘCIA]Oto najgorętsze dziewczyny Mundialu 2018! [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
<>nawalkaMEMY po meczu Polska-Senegal. Internauci nie oszczędzili nikogo!Czytaj dalej
"}" data-sheets-userformat="{"2":4931,"3":[null,0],"4":[null,2,11982760],"9":1,"11":4,"12":0,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
nawalkaMEMY po meczu Polska-Senegal. Internauci nie oszczędzili nikogo!Czytaj dalej