Cała Polska żegna legendarnego aktora. Zmarł zapomniany przez wszystkich

Cała Polska żegna legendarnego aktora. Zmarł zapomniany przez wszystkich

Kiedy umierał, nie pamiętali o nim dawni fani. Kiedy odszedł - wszyscy zaczęli rozpaczać. Nic dziwnego, aktor był prawdziwą legendą. Dziś pożegnała go cała Polska.

Roman Kłosowski był aktorem legendarnym. Bawił do łez w Czterdziestolatku, sprawiał, że dzień stawał się lepszy. Kiedy odszedł, cała Polska pogrążyła się w żałobie. Dziś odbędzie się pogrzeb artysty.

Roman Kłosowski - ostatnie pożegnanie aktora

Płaczą fani, płacze rodzina i płaczą przyjaciele. Śmierć Romana Kłosowskiego wszystkich pogrążyła w głębokiej żałobie. Ostatnie pożegnanie wielkiego artysty będzie miało miejsce dziś. Urna z jego prochami spocznie w Alei Zasłużonych na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach. Przypominamy, że aktor zmarł 11 czerwca. W chwili śmierci Roman Kłosowski miał 89 lat. Z uwagi na jego dorobek artystyczny Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego zdecydował, że Kłosowski zostanie pożegnany z najwyższymi honorami. Za życia aktor był wiele razy nagradzany za swoją pracę. Otrzymał m.in. Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski oraz Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski. Był także laureatem Nagrody Prezesa Rady Ministrów za twórczość artystyczną I stopnia w dziedzinie teatru za kreacje aktorskie w teatrze, telewizji i filmie. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Totalny cyrk w PiS! Politycy władzy chowają się ze wstydu
  2. Ośmiorniczki i nagrody to przy tym nic. Wyciekły POWALAJĄCE wydatki polityków
  3. Ujawniono prawdziwe wydatki Macierewicza. Trzymajcie się krzeseł
  4. Była Bieniuka ujawniła kulisy ich związku! Nie będzie zadowolony
  5. Ośmiorniczki i nagrody to przy tym nic. Wyciekły POWALAJĄCE wydatki polityków
Źródło: onet.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News