Niektórzy Katolicy są wzburzeni! Oto co się stało z ciałem Kory po śmierci

Niektórzy Katolicy są wzburzeni! Oto co się stało z ciałem Kory po śmierci Źródło: Fot. YouTube

Kora Jackowska odeszła od nas 28 lipca 2018 roku. Dziś o godzinie 11:00 rozpoczął się jej pogrzeb na warszawskich Powązkach. Na tę uroczystość przybyły setki osób. Nikt się jednak nie spodziewał, że to stanie się z jej ciałem! Niektórzy Katolicy są wstrząśnięci.

Na pogrzeb Kory mogli przyjść nie tylko najbliżsi przyjaciele i rodzina, ale także fani. Wszyscy z bólem wspominają życie artystki. - Ponad 40 lat wspólnego życia. Wydawało nam się że jesteśmy jedną istotą. Dociera do mnie jej brak przez przedmioty, które zostawiła - opowiadał na pogrzebie jej mąż Kamil Sipowicz. ZOBACZ TAKŻE: Mąż Kory w fatalnym stanie! Smutne doniesienia mediów Mało kto wiedział jednak, że Kora przez całe swoje życie wyznawała religię "słońca, wiatru i kwiatów". W dzieciństwie została mocno skrzywdzona przez osoby duchowne, w wyniku czego na zawsze odsunęła się od nauk Kościoła. Już sam fakt tego, że piosenkarka nie przyjęła ostatniego namaszczenia był dla niektórych katolików oburzający. Teraz jednak wpadli w prawdziwą furię - nie mogą uwierzyć, co zrobiono z jej ciałem.

Kora Jackowska: pogrzeb. Setki fanów w żałobie po artystce

Piosenkarka zmarła na raka jajników, który niszczył jej życie przez wiele lat. Można powiedzieć jednak, że wygrała z rakiem, ponieważ przeżyła resztę swojego życia szczęśliwie, dzieląc się poglądami, tworząc i pracując. Już o godzinie 10:30 na cmentarzu na Powązkach zaczęli się gromadzić żałobnicy. Dla zainteresowanych ustawiono specjalny telebim, na którym mogli obserwować uroczystość. Nikt się jednak nie spodziewał, że zamiast drewnianej trumny zobaczymy... białą urnę. Kora Jackowska została skremowana.
ZOBACZ TAKŻE: Gwiazdor Polsatu oburzony tym, co stało się po śmierci Kory. "To pomówienia!" Choć ten sposób pochówki nie jest oficjalnie zakazany przez Kościół Katolicki, to jednak zdecydowanie bardziej preferowane jest zachowanie tradycyjnej formy. Z wielu dogmatów wynika, że jest to zachowanie antychrześcijańskie, nawiązujące do pogaństwa. Już teraz niektórzy twierdzą, że przez tę decyzję Kora "nie zostanie zbawiona". Tego typu komentarze są niestety mocno raniące dla rodziny. fot. wikimedia.org fot. wikimedia.org Pogrzeb Kory Kora w 2015 roku. Fot. Facebook/KORA Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News