Pełen emocji pogrzeb 10-letniego Adasia, którego zabił 19-letni brat. Słowa zrozpaczonej matki wyciskają łzy z oczu

Pełen emocji pogrzeb 10-letniego Adasia, którego zabił 19-letni brat. Słowa zrozpaczonej matki wyciskają łzy z oczu Źródło: Pixabay

Pogrzeb 10-letniego Adasia okazał się oczywiście niezwykle przykrym wydarzeniem także ze względu na poczucie bezsensu zbrodni, jakiej dopuścił się jego starszy brat. To 19-letni Maciej doprowadził bowiem do śmierci chłopca. W czasie ostatniego pożegnania zebranych najbardziej poruszyły niespodziewane słowa matki braci.

Pogrzeb 10-letniego Adama z Turku zebrał na cmentarzu naprawdę ogromną grupę osób, chcących go pożegnać. Śmierć chłopca wciąż pozostaje dla nich po prostu niezrozumiała. Zamordował go bowiem brat, 19-letni Maciej.

Młody mężczyzna rzucił się na Adama z kuchennym nożem, gdy ten siedział na kanapie w ich domu. Jak podejrzewają przedstawiciele mediów, jego starszego brata mógł zdenerwować fakt, iż chłopiec nie chciał oddać mu pada do gry konsoli. Zadał Adasiowi kilkanaście ciosów. Chłopca nie dało się uratować. Maciej szybko został aresztowany, jednak wciąż nie przyznaje się do czynów, o które został oskarżony.

Pogrzeb Adasia zebrał licznych żałobników

W sobotę 4 stycznia odbył się pogrzeb Adasia, którego pochowano w grobie obok ojca. Chociaż podczas uroczystości popłynęło oczywiście wiele łez, szczególne emocje wywołały słowa matki chłopców. Opowiedział o nich ksiądz, który odprawiał uroczystość.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pani Agnieszka stwierdziła bowiem, że mimo tragedii, jaką ją spotkała, nie zamierza odwracać się od 19-letniego Macieja. Dodała, że młodego mężczyznę "trzeba teraz otoczyć miłością i opieką".

- To zadanie dla nas wszystkich, to wyzwanie na dzisiejsze czasy, w których za mało uwagi i troski poświęcamy sobie nawzajem - skomentował słowa pogrążonej z żałobie matki ksiądz, Łukasz Przelazły.

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiana aktorka Polsatu znów trafiła do szpitala. Wcześniej miała tętniaka mózgu
2. Tragiczna śmierć córki. Magda Gessler we łzach w "Kuchennych rewolucjach", restauratorzy wyznali jej bolesną prawdę

Maciej czeka za kratkami na decyzję ws. swej przyszłości

Śledztwo w sprawie zabójstwa Adasia nadal pozostaje niezakończone. Prokuratura oczekuje obecnie na wyniki badań toksykologicznych, które dadzą odpowiedź na pytanie, czy Maciej zaatakował brata pod wpływem środków odurzających. 19-latek przebywa obecnie w areszcie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Filip Chajzer pochwalił się mamą. "Wygląda młodziej od syna"
  2. Komornik zapuka do drzwi i zabierze pieniądze z Trzynastki. Nowa zmiana może pogrążyć tysiące emerytów
  3. 18 dni po porodzie jej mały synek zmarł. Mama ostrzega wszystkich rodziców przed poważnym błędem, który może spotkać każdego
  4. Mąż Sylwii Bomby jest kilkanaście lat starszy. Gwiazda TTV ujawniła tajemnicę ich związku, widzowie "Gogglebox" nie kryją zaskoczenia
  5. Była wzorem dla milionów chorych osób. Niestety, w wieku 52 lat pisarka przegrała walkę z nowotworem

Źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News