Z dala od kamer, tylko w ścisłym gronie nastąpi najbardziej wzruszający moment pogrzebu Staraka. Do mediów wyciekły szczegóły

Z dala od kamer, tylko w ścisłym gronie nastąpi najbardziej wzruszający moment pogrzebu Staraka. Do mediów wyciekły szczegóły Źródło: .

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka rozpocznie się w czwartek wieczór. Do mediów właśnie wyciekły szczegóły tego wydarzenia, które bez wątpienia będzie wyjątkowo smutne i poruszające.

Pogrzeb producenta Piotra Woźniaka-Staraka zrozumiale budzi zainteresowanie Polaków. Wypadek, który miał miejsce na jeziorze Kisajno na Pojezierzu Mazurskim, wstrząsnął światem show-biznesu. Wkład Woźniaka-Staraka w polskie kino jest nie do podważenia - zajmował się on m.in. realizacją słynnego filmu "Bogowie" z Tomaszem Kotem w roli głównej. Poza tym istnieje jeszcze bardziej personalny wymiar tej tragedii, którego częściowo mogliśmy doświadczyć dzięki wzruszającemu nekrologowi żony producenta, Agnieszki Woźniak-Starak. Jak więc będzie wyglądało to bolesne, niespodziewane pożegnanie?

Pogrzeb nad jeziorem

Do sieci wyciekło wiele szczegółów dotyczących uroczystości. Pogrzeb producenta filmowego ma odbyć się w czwartek o godzinie 19:00 w kościele pw. Świętego Józefa Oblubieńca w Konstancinie-Jeziornej pod Warszawą. W uroczystości mają wziąć udział rodzina, przyjaciele i sympatycy filmowca. Teren kościoła został specjalnie przygotowany na tę okoliczność.

Rodzina zmarłego zwróciła się z prośbą do uczestników o nieskładanie kwiatów podczas pogrzebu. Zamiast nich proszą o przekazanie pieniędzy na działalność charytatywną: Fundację Pegasus, biorącej pod swoje skrzydła porzucone zwierzęta lub na dzieci z terapeutycznego Punktu Przedszkolna Edukidsmed, znajdującego się w Sierpcu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pogrzeb ma trwać w sumie dwa dni. Pierwszego dnia we wzruszającej uroczystości okazję pożegnać się z Piotrem Woźniakiem-Starakiem będą miały wszystkie bliskie mu osoby; następnego nadejdzie moment na jego ostatnią podróż. Jego prochy mają zostać przewiezione na teren rezydencji państwa Staraków. Według Super Expressu, mają zostać przetransportowane helikopterem.

Zgodnie z decyzją najbliższych zmarłego, mężczyzna ma zostać pochowany na Mazurach, które zawsze były bardzo bliskie jego sercu. Rodzina uzasadnia decyzję tym, że Fuleda - niewielka miejscowość w województwie warmińsko-mazurskim - była dla zmarłego drugim domem i powinna nim już zostać na zawsze.

Dzisiaj grzeje: 1. Podczas pogrzebu Woźniaka-Staraka leżał mały przedmiot. Powodował ogromne wzruszenie
2. Polacy upokorzeni w samolocie! OPRYSKANO ICH OHYDNĄ SUBSTANCJĄ!

- Jest plan, aby część prochów Woźniaka-Staraka została rozsypana nad jeziorem, z którym graniczy posiadłość miliarderów - przekazuje Super Express.

W ten sposób zmarły miałby pozostać nie tylko blisko własnej rodziny i domu, ale też miejsca, które było dla niego szczególnie ważne. 

Najlepsze newsy dnia:  

  1. Chłopak znanej aktorki popełnił samobójstwo, gdy z nim zerwała. Była wtedy u progu swojej kariery. Bardzo to przeżyła
  2. Na jaw wyszła tajemnica Piotra Woźniaka-Staraka. Tylko garść Polaków o tym wiedziała. Zbieramy szczęki z podłogi
  3. Myślał, że pies nie żyje i zakopał zwierzę. Nagle spod ziemi zaczęły dochodzić dziwne dźwięki
  4. Brutalnie zabił matkę. Siostra przyłapała go jednak na czymś o wiele gorszym, tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  5. Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka: Zaczęło się, przy trumnie jest przedmiot, który wyciska łzy

źródło: jastrzabpost.pl

Następny artykuł