Rodzina Staraka nie przerywa milczenia. Do mediów nieoficjalnie wyciekła data pogrzebu tragicznie zmarłego Piotra

Rodzina Staraka nie przerywa milczenia. Do mediów nieoficjalnie wyciekła data pogrzebu tragicznie zmarłego Piotra Źródło: Instagram/pwsas

Pogrzeb Piotra Woźniak-Staraka ma się odbyć już niedługo. Rodzina 39-latka wciąż milczy w tej sprawie, ale do mediów wyciekły już pierwsze informacje o zaplanowanej ceremonii.

Nieoficjalnie wiadomo, kiedy odbędzie się pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka. Obecnie oczekuje się na zakończenie czynności śledczych przy ciele 39-latka. Następnie te ma zostać wydane rodzinie i wtedy odbyć ma się pochówek. Wyciekły informacje o dokładnej dacie pogrzebu.

Z wycieku wiadomo, kiedy odbędzie się pogrzeb Piotra Woźniak-Staraka

Obecnie ciało 39-latka jest w rękach służb. Prokuratura Okręgowa w Olsztynie poinformowała, że zdecydowano się na sekcję zwłok Piotra Woźniak-Staraka. Ciało zostało już zidentyfikowane przez rodzinę i czeka na transport do zakładu medycyny sądowej.

- Po przeprowadzeniu oględzin zewnętrznych, na zlecenie Prokuratury zostanie przeprowadzona sekcja zwłok w specjalistycznym Zakładzie Medycyny Sądowej - napisano w oficjalnym komunikacie.

Po sekcji zwłok ciało ma wrócić w ręce rodziny, która zorganizuje ceremonię pogrzebową. Choć rodzina producenta filmowego odmawia komentarzy i nie udzieliła informacji o dacie pogrzebu, według wycieków, ceremonia została już zaplanowana na piątek 30 sierpnia. Wciąż nie jest znane miejsce pochówku 39-latka.

Pozostała jeszcze sekcja zwłok, która rozwieje wszelkie wątpliwości

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Prokuratura poinformowała, że przeprowadzenie sekcji jest standardową procedurą, nawet w przypadku wypadków. Dzięki temu biegli dowiedzą się, czy w śmierć Piotra Woźniak-Staraka nie były zamieszane osoby trzecie, czy był przytomny w chwili kiedy doszło do wypadku oraz jaka była dokładna przyczyna zgonu.

Dzisiaj grzeje: 1. W dniu ślubu ujawniła swoją tajemnicę. Rodzinie i wszystkim gościom popłynęły łzy z oczu
2. Emerytura pomostowa z nowymi limitami. Zmiany już we wrześniu

Obecnie mówi się o tym, że Piotr Woźniak-Starak miał zginąć nie przez utonięcie, a przez uderzenie śrubą motorówki, w której znaleziono ludzkie włosy, prawdopodobnie należące do 39-latka. Istnieje również hipoteza, że w wyniku uderzenia producent filmowy stracił przytomność i właśnie z tego powodu nie mógł się uratować od utonięcia. Wszystko zostanie wyjaśnione w wyniku realizacji procedur sądowych, a wszystkie teorie oparte są wyłącznie na spekulacjach. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mało kto wie, że Piotr Woźniak-Starak miał BRATA. Nikt nic o nim nie mówi, znamy prawdę. Wiemy, kim jest 
  2. Pierwsze słowa rodziny Piotra Woźniaka-Staraka po tragedii. Opublikowali nekrolog, który rozrywa serce
  3. Ostatni prezent Woźniaka-Staraka dla żony był wyjątkowy. Wydał 16 milionów
  4. Mama Agnieszki Woźniak-Starak to przepiękna kobieta. Wiadomo po kim gwiazda odziedziczyła urodę
  5. Wiadomo gdzie znajdzie się grób Piotra Woźniaka-Staraka. Wiele osób może się zdziwić

Źródło: Party

Następny artykuł