Pies na pogrzebie zajrzał do trumny właściciela. Straszne odkrycie

Pies na pogrzebie zajrzał do trumny właściciela. Straszne odkrycie Źródło: .

Pogrzeb zgromadził tłumy bliskich mężczyzny, jego znajomi również dopisali. Na uroczystości nie brakowało też najlepszego przyjaciela zmarłego, czyli jego psa. Kiedy czworonóg zajrzał do trumny, jego zachowanie diametralnie się zmieniło.

Pogrzeb był niezwykle przykrą uroczystością, na której z rozrzewnieniem wspominano zmarłego mężczyznę. Jednym z gości był jego niezawodny pies. Wszyscy zgromadzeni patrzyli, jak czworonóg zagląda do trumny.

Pies mocno przeżył śmierć swojego ukochanego pana

13-letnia Sadie to suczka w typie kundelka. Do kochającej rodziny trafiła w wieku zaledwie 8 tygodni. Andy Baelieu przyjął psa pod swój dach, nie chciał, by czworonóg przebywał na zewnątrz. Od tamtej pory suczka obdarzyła mężczyznę niesamowitą miłością, była lojalna, nie odstępowała go na krok, a kiedy Andy gdzieś wyjeżdżał, tęsknie spoglądała w okno. Niestety, pewnego dnia jej pan doznał zawału serca.

Chociaż ratownicy zostali szybko wezwani i robili co mogli, by zapanować nad zawałem, nie udało się uratować mężczyzny. Podczas reanimacji Sadie czynnie go wspierała, tuliła się do jego dłoni. Ciało Andy'ego zostało zabrane, by przygotować je do pogrzebu. Żona mężczyzny strasznie przeżywała jego odejście, ale kundelek widocznie znosił to jeszcze gorzej. Sadie zawsze towarzyszyła Andy'emu w codziennej drodze do pracy, a teraz zostało jej tylko patrzenie w okno. Pies także mocno schudł.

Pogrzeb zmienił zachowanie psa

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W przeciągu 10 dni pies schudł aż 4,5 kg. Sadie tak mocno tęskniła za mężczyzną, że odmawiała jedzenia. Od czasu do czasu jedynie napiła się wody, ale na miskę z jedzeniem czy przysmaki z kuchennego blatu nawet nie miała ochoty zerknąć. Żona zmarłego przygotowywała się do pogrzebu i była zdania, że pies również powinien godnie pożegnać swojego pana.

Dzisiaj grzeje: 1. Mięso na rosół wrzuca się do zimnej czy gorącej wody? Błąd niszczy smak zupy, trzeba go unikać jak ognia
2. Matka dodała wstrząsające zdjęcie z niemowlęciem. Chce, żeby lekarze zapłacili za swoje błędy

W kościele znajdowała się otwarta trumna. Przygnębieni żałobnicy podchodzili, by pożegnać się ze zmarłym. W końcu w asyście pani suczka również podeszła. Na pewno było to dla niej łamiące serce przeżycie, jednak upewniła się, że Andy już nigdy nie wróci. Sadie po dokonaniu przerażającego dla niej odkrycia przestała się już łudzić. Po powrocie do domu zjadła swój pierwszy od wielu dni posiłek.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przez dwa lata był leczony antybiotykami na boreliozę. Przyczyna objawów okazała się zupełnie inna
  2. Nie żyje były trener polskiej reprezentacji skoczków. Poprowadził swojego zawodnika do złota na igrzyskach
  3. Agnieszka Woźniak-Starak wydała nieoczekiwane oświadczenie. Nikt się nie spodziewał
  4. Chłopczyk zaprosił kobietę do tańca. Gdy zaczął, wszystkim opadły szczęki do samej podłogi
  5. 2-letnia córeczka zabiła swoją mamę. Kobieta umierała na jej oczach
  6. W McDonald's doszło do horrendum. Rodzice nie będą już tak chętnie brać tam dzieci?

Źródło: Newsner

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News