Wiadomo już, kiedy odbędzie się pogrzeb zastrzelonego 21-latka z Konina

Wiadomo już, kiedy odbędzie się pogrzeb zastrzelonego 21-latka z Konina Źródło: pixabay/goszka/

Pogrzeb zastrzelonego 21-latka odbędzie się za kilka dni, a oficjalne szczegóły już pojawiły się w mediach. Nie ma nawet najmniejszych wątpliwości, że będzie to najbardziej wstrząsający w ostatnim czasie pochówek.

Wiadomo już, kiedy odbędzie się pogrzeb tragicznie zmarłego 21-latka. Wszystko jest już jasne i nie trudno się domyślić, że na żałobnej ceremonii zjawią się nie tylko jego najbliżsi, ale i zupełnie obcy ludzie, chcący go upamiętnić. Niektórzy martwią się, czy spokój pochówku nie zostanie zakłócony, sugerując się ostatnimi wydarzeniami z Konina. 

Wiadomo już, kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb zastrzelonego 21-latka 

Chyba nie ma osoby, która nie słyszałby o wielkiej tragedii z Konina, do której doszło w miniony czwartek. Cała Polska wstrzymała oddech, gdy do mediów trafiły informacje o zastrzeleniu młodego mężczyzny, a jeszcze większe emocje wywołał fakt, że winnym okazał się funkcjonariusz policji. Choć mundurowy tłumaczył, że na użycie broni zdecydował się, gdy 21-latek zaczął mu grozić, okoliczni mieszkańcy nie potrafią znaleźć dla niego usprawiedliwienia. 

Tymczasem Polsat News przekazał, że zaplanowano już pogrzeb Adama C., który odbędzie się w ten czwartek o godzinie 13:00 w Kościele pw. Św. Wojciecha w Koninie przy ul. Portowej. Ciało zostanie złożone na Cmentarzu Komunalnym przy ul. Starorzymsławskiej 5. W ceremonii weźmie udział cała rodzina zmarłego, przyjaciele, oraz wielu wstrząśniętych mieszkańców Konina. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Podczas pogrzebu może dojść do zamieszek? 

Wiele osób zamartwia się, czy zamieszki, do których w ostatnich dniach dochodziło na ulicach Konina, nie wpłyną na przebieg ceremonii pogrzebowej. Pogrążona w żałobie rodzina zaapelowała o zaprzestanie demonstracji i spokojne uczestniczenie w ostatniej drodze Adama. 

Dzisiaj grzeje: 1. Przed operacją pacjent zostawił na swoim ciele wiadomość dla lekarza. Chirurg przez 30 minut dochodził do siebie

2. Tragiczne wiadomości z centralnej Polski. Samolot runął na ziemię i stanął w ogniu, jest informacja o ofiarach

Przypominamy, że okoliczna młodzież grupami zbierała się pod komisariatem policji, wykrzykując obraźliwe hasła, rzucając w funkcjonariuszy kamieniami i butelkami, ale przede wszystkim, domagając się surowej kary dla policjanta, który oddał w stronę 21-latka śmiertelny strzał. Niebezpieczna sytuacja wymagała wówczas stawiennictwa specjalnie uzbrojonych służb. Zdaniem wielu osób podczas uroczystości również może dojść do sytuacji podobnych. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Premier zapowiedział WALKĘ o polskich emerytów. Odniósł się NIE TYLKO do 13. i 14. emerytury
  2. Przed laty matka Kaczyńskich ujawniła własną tajemnicę. Powiedziała też, dlaczego Jarosław jest kawalerem
  3. Fryzura, za którą faceci szaleją. Jest prosta i szybka w wykonaniu, wystarczą 3 minuty, by osiągnąć zachwycający efekt
  4. Mama przez całą dobę szukała pomocy dla 8-letniej córki, która najpewniej została zgwałcona. Oburzająca postawa lekarzy, nie chcieli mieć z nią do czynienia
  5. Zwyrodnialec porwał 11-latkę i bezustannie gwałcił, urodziła mu 9 dzieci, nad którymi się znęcał. Ich agonia trwała 19 lat

Źródło: polsat news

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News