Porażające sceny na pogrzebie tragicznie zmarłej Karoliny. Ludzie nie mieścili się w kościele

Porażające sceny na pogrzebie tragicznie zmarłej Karoliny. Ludzie nie mieścili się w kościele Źródło: pixabay.com krzys16

Pogrzeb tragicznie zmarłej Karoliny odbił się głośnym echem w mediach. W ceremonii brali udział nie tylko krewni czy przyjaciele - ludzie nie mieścili się w kościele. To nie jedyne, co miało miejsce podczas ostatniej drogi młodej kobiety.

W piątek odbył się pogrzeb Karoliny. Dziewczynę żegnali najbliżsi i okoliczni mieszkańcy. Wszystkich głęboko poruszyła jej potworna śmierć. W czasie ceremonii pochówku nie brakowało łez i bolesnych słów. Nikt jednak nie przypuszczał, że w kościele zjawią się aż takiego tłumy. Media rozpisują się o niewiarygodnych scenach, jakie miały miejsce podczas jej ostatniej drogi. 

Motocykle, tłum i morze łez - tak wygląda pogrzeb Karoliny 

19 czerwca w kościele pw. Jerzego Popiełuszki w Kobyłce o godzinie 13:00 rozpoczęły się uroczystości pogrzebowe tragicznie zmarłej Karoliny. Przypominamy, że 23-letnia motocyklistka zginęła w miniony piątek, gdy pędząc swoją jednośladową maszyną z impetem uderzyła w skręcającą furgonetkę. Na ratunek nie było żadnych szans. Dziś odbyła się jej ostatnia droga. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Sam jestem motocyklistką. To moja pasja od małego. Wspólnie z całą społecznością motocyklową opłakujemy zmarłą Karolinę. Była taka młoda. Miała całe życie przed sobą - mówił w trakcie mszy cytowany przez "Super Express" ksiądz. 

W kaplicy zgromadziły się niewyobrażalny tłumy - przyjaciele, krewni, lokalna społeczność. Jak donosi SE, ludzie nie mieścili się w kościele. To nie jedyne, co wydarzyło się podczas ostatniego pożegnania. W ceremonii brali udział również koledzy i koleżanki Karoliny, także miłośnicy motocykli. Przed kościołem ustawiło się około 100 motocyklistów, którzy przeprowadzili żałobny kondukt spod świątyni do samego cmentarza. W tym czasie wydawali głośne dźwięki swoimi maszynami, oddając w taki sposób hołd swojej koleżance. 

Dzisiaj grzeje: 1. Polacy od rana dostają pilnego SMS-a od rządowej komórki. Znamy jego treść, chodzi o poważne niebezpieczeństwo

2. Andrzej Duda z wizytą w szpitalu onkologicznym. Wszyscy musieli czekać

Przeszywający hałas motocykli wywołał wśród żałobników morze łez. Wszyscy patrzyli, jak Karolina odbywa swoją ostatnią drogę otoczona wszystkim, co tak bardzo kochała. 

- Możemy wierzyć, że teraz Karolina mknie po niebieskich autostradach i niczym się już nie przejmuje - zwieńczył ksiądz odprawiający mszę.

Najlepsze newsy dnia:

  1. W jednym rejonie Polski sypie grzybami, aż miło. Podajemy konkretne miejsca, gigantyczne zbiory gwarantowane
  2. Ukochana Grzegorza Krychowiaka nie próżnuje. Nie tak dawno pokazywała biust, dzisiaj czaruje nogami (FOTO)
  3. Burza w sieci, Narożna poszła na całość. Fani nie spodziewali się, że w końcu poznają prawdę
  4. Zapadła decyzja, Polacy dostaną po 1400 złotych miesięcznie. Wiadomo, kto i kiedy
  5. Córka Jackowskiego już dłużej nie będzie milczała. Wszystko się wydało, porażające wyznanie
  6. Wstrząsające nagranie z monitoringu windy. Kamera nagrała, co babcia robi biednemu dziecku

Źródło: Super Express 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News