Pogrzeb Kornelii Krassowskiej
Jan Bielecki/East News
Patryk Przybyłowski - 19 Maja 2020

Porażające sceny po pogrzebie 16-letniej Kornelii. Musiała interweniować policja

Pogrzeb brutalnie zamordowanej Kornelii odbył się wczoraj pod Warszawą. Niestety, po ceremonii doszło do interwencji policji. Wszystko przez zachowanie znacznej grupy żałobników, która zdecydowała się dać upust swoim emocjom. Działania funkcjonariuszy wywołały bardzo duże oburzenie wielu osób.

Pogrzeb nastoletniej Kornelii był bardzo bolesnym wydarzeniem dla tysięcy Polaków. Przypomnijmy, 16-latka została bestialsko pozbawiona życia przez swoich przyjaciół. Policja jako winnego wskazała Patryka B., który miał odebrać życie 16-latce poprzez strzały z broni pneumatycznej oraz uduszenie.

Zakupy koszyk AuchanWcale nie Biedronka ani Lidl. Wiemy, gdzie zrobisz najtańsze zakupy, wyniki badań zdumiewająCzytaj dalej

Pogrzeb Kornelii. Po ceremonii doszło do interwencji policji

Na ceremonii pogrzebowej pojawiła się nie tylko rodzina i najbliżsi przyjaciele, ale także wiele osób, które zostały po prostu poruszone śmiercią dziewczyny. Ostatnia droga Kornelii prowadziła na Cmentarz Komunalny w parafii pod wezwaniem Matki Bożej Różańcowej w Piasecznie. Wczoraj przedstawialiśmy już relację z pogrzebu oraz zdjęcia uwieczniające tą bardzo smutną ceremonię.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Sen na brzuchuŚpisz na brzuchu? Okropny błąd, lepiej jak najszybciej zmienić przyzwyczajeniaCzytaj dalej

- Niech się nie trwożą serce wasze. Cała ta śmierć jest beznadziejna. Pytamy, dlaczego tak się stało, ale na ziemi nie znajdziemy na to pytanie odpowiedzi. Zapomnijmy dziś o złych rzeczach i emocjach. Pamiętajmy, że zawsze będziemy kochać Kornelię - powiedział podczas uroczystości ksiądz odprawiający mszę, cytowany przez FAKT i Radio ZET.

Tuż po ceremonii duża grupa żałobników, jak podają lokalne media "głównie ludzi młodych" postanowiła pomaszerować pod urząd miasta, aby zaprotestować przeciwko bierności służb w związku z całą sprawą. Z relacji wynika, że te osoby zdecydowały się m. in. zapalić znicze przed urzędem.

Dzisiaj grzeje:

1. Od 20 maja obowiązuje nowy surowy zakaz. Dotknie kilka milionów Polaków

2. Z ostatniej chwili: Wiemy, kiedy odbędą się matury i egzaminy. Szef MEN potwierdził datę

Okazało się jednak, że pomimo ogólnego zachowywania dystansu między młodymi osobami, policja zdecydowała się zakwalifikować całe zdarzenie, jako nielegalne zgromadzenie. Dlatego też na miejscu pojawili się funkcjonariusze, którzy zaczęli legitymować i spisywać zebranych żałobników.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Cierpisz na przewlekłe przeziębienia? Uważaj, może to być objaw nowotworu
  3. UEFA zamierza odwołać mecze Ligi Mistrzów. Pierwszy taki przypadek w historii
  4. Pilne ostrzeżenie dla klientów Orange i Play. Pod żadnym pozorem nie wolno klikać w konkretną wiadomość
  5. Małgorzata Pieńkowska obchodzi dziś urodziny. Wygląda zachwycająco
  6. Okropna tragedia w polskim mieście. Pracownica sklepu zmarła podczas swojej zmiany, szczegóły porażają
  7. Biedronka właśnie poszła na całość. W Lidlu, Kauflandzie i Auchan razem wziętych nie ma nic lepszego

Domowe triki nie raz potrafiły nas zaskoczyć.Włożyła ząbek czosnku do doniczki. Rano zobaczyła efekt i przecierała oczy ze zdumieniaCzytaj dalej

źródło: Radio ZET

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News