Od 14 lat chodzi na pogrzeby z haniebnego powodu. Jej tłumaczenie wywołuje jeszcze większe oburzenie

Od 14 lat chodzi na pogrzeby z haniebnego powodu. Jej tłumaczenie wywołuje jeszcze większe oburzenie Źródło: fot. wikimedia

Pogrzeb dla wielu jest wyjątkowo przykrą okolicznością, kiedy muszą pożegnać się z ukochaną osobą. Dla pewnej emerytki nabożeństwa pogrzebowe mają jednak zupełnie inny wymiar. Kobieta od 14 lat pojawia się na ceremoniach tylko po to, aby dokonywać oburzających czynów. Jej wyjaśnienia tego zachowania budzą gniew.

Pogrzeb jest dla emerytki z Irlandii idealną okazją na obłowienie się. Kobieta, która od 14 lat przychodzi na ceremonie pogrzebowe, wyznała, czemu zajmuje się tak haniebnym procederem jakim jest podawanie się za członka rodziny lub znajomą denata. Jej zajęcie wzbudza wielkie kontrowersje, ale sama nie ma sobie nic do zarzucenia.

Pogrzeb okazją dla emerytki. Kobieta wymyśliła, co robić w trakcie ceremonii

Starsza, niepozorna kobieta jest znana praktycznie wszystkim mieszkańcom pewnej irlandzkiej miejscowości. Wszystko przez to, że podejrzanie często pojawia się na pogrzebach członków lokalnej społeczności z dość dużą torebką. W trakcie stypy tajemniczo znika. Kiedy jest pytana o to, kim była dla zmarłego bądź zmarłej, zawsze ma gotową wymówkę. Czemu właściwie to robi?

Okazuje się, że staruszka wpadła na bezczelny pomysł okradania rodziny pogrzebanego przed chwilą człowieka. W trakcie stypy wyciąga z torby pojemniki na jedzenie i chowa do nich zawartość dań serwowanych przez pogrążoną w żałobie rodzinę. Kiedy stwierdza, że nabrała tyle, ile jest w stanie unieść, znika.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Emerytka tłumaczy się ze swojego zachowania

Kobieta zajmująca się tak haniebnym procederem uważa, że nie robi nic złego. Na żadnym z nekrologów bowiem nigdy nie ma informacji, że w uroczystościach nie może brać udziału osoba z zewnątrz. Mało tego, kobieta sama podkreśla, że dba, by jedzenie serwowane na stypach się nie marnowało.

Dzisiaj grzeje: 1. Małżeństwo brało razem prysznic, gdy nagle żona zauważyła pewien szczegół. Od razu zażądała rozwodu

2. Przecież on ma dopiero 5 lat. Powalające doniesienia o synu Małgorzaty Kożuchowskiej

Sąsiedzi kobiety mają jednak inne zdanie. Ich zdaniem emerytka jest dość skąpa i od kilku lat u niej w domu nie działa lodówka, a sama nie chce jej kupować. Dlatego korzysta z szansy na ciepły  posiłek podczas stypy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz auto z instalacją gazową? Czeka cię bardzo niemiła niespodzianka
  2. Będzie zabawa. Wiemy, ile Tadeusz Rydzyk zapłacił za organizację hucznych urodzin Radio Maryja
  3. Para prezydencka odwiedziła polskie sześcioraczki. Agata Duda zwróciła na siebie uwagę wszystkich, tym razem nie chodzi o strój
  4. Ukryta kamera uchwyciła moment, w którym kot dobitnie pokazuje co myśli o psie. Internauci przecierają oczy ze zdumienia, niesamowita reakcja
  5. Mąż przedstawił żonie tak niemoralną zachciankę, że włosy stają dęba. Zgodziła się ze strachu

Źródło: Popularne

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News