Trwa pogrzeb nastolatków z Ciborza. Padły druzgocące słowa

Trwa pogrzeb nastolatków z Ciborza. Padły druzgocące słowa Źródło: pixabay

Pogrzeb nastolatków z Ciborza trwa. Na ceremonii pochówku zjawiło się wiele bliskich im osób, które wciąż nie mogą uwierzyć w całą tragedię. Z ust księdza padły rozrywające serce słowa.

Trwa pogrzeb tragicznie zmarłej grupy nastolatków, którzy w potworny sposób stracili życie w drodze do pracy. Nikt nie był w stanie przewidzieć, że wydarzy się coś takiego. Okoliczni mieszkańcy chcą godnie pożegnać ofiary, licznie zjawili się na nabożeństwie żałobnym. W czasie mszy padły słowa, których nigdy nie zapomną. 

Trwa pogrzeb tragicznie zmarłych nastolatków. Padły druzgoczące słowa 

O godzinie 11:05 w Ciborzu rozpoczęły się uroczystości żałobne tragicznie zmarłych młodych ludzi. Przypominamy, że do koszmarnego zdarzenia doszło w minionym tygodniu w niewielkiej polskiej miejscowości. To właśnie tam 5 nastolatków jadących wówczas do pracy niespodziewanie zjechało z drogi, najpierw uderzając w betonowy mur, a później wpadając do pobliskiego stawu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nie mieli szans na przeżycie. Zdaniem śledczych, najprawdopodobniej na skutek silnego uderzenia wszyscy stracili przytomność, dlatego nawet nie próbowali się wydostać spod tafli lodowatej wody. Na uroczystościach pogrzebowych zjawiła się nie tylko pogrążona w żałobie rodzina, ale i przyjaciele czy przypadkowi ludzie chcący uczestniczyć w ich ostatniej drodze. Tuż przed godziną 14:00 ciała mają zostać złożone na pobliskim cmentarzu. 

Pełna żalu ceremonia na zawsze zapadnie w pamięci żałobników. W czasie pochówku ze strony dyrekcji i pracowników miejscowego szpitala padły słowa, które rozerwały wszystkim serce na kawałki. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje znany aktor. Widzowie kochali go za „Leona Zawodowca” i „Ojca Chrzestnego”

2. Media obiegają informacje o żałosnej mistyfikacji. Sławomir oszukał wszystkich?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News