Na pogrzebie nagle wybrzmiały przeraźliwe krzyki. Otworzyła się trumna i wszyscy ujrzeli makabryczny widok

Na pogrzebie nagle wybrzmiały przeraźliwe krzyki. Otworzyła się trumna i wszyscy ujrzeli makabryczny widok Źródło: YouTube/MY NEWS TV

Pogrzeb mężczyzny został dokładnie zaplanowany, niestety uroczystość nie odbyła się bez wpadki. Podczas wkładania trumny do grobu, oczom żałobników ukazał się makabryczny widok, a dookoła wybrzmiały przeraźliwe krzyki.

Pogrzeb należy do najsmutniejszej ceremonii, jaką można sobie wyobrazić. Zmarła osoba żegnana jest przez najbliższych. Dla rodziny, przyjaciół i znajomych jest to moment, by uczcić śmierć składając hołd osobie, która już nie wróci. 

Ceremonie pogrzebowe można zaplanować na wiele różnych sposobów tak, by pasowały do zmarłego, jednak nie wszystko da się przewidzieć. To, co wydarzyło się na tym pogrzebie, nie zostało zaplanowane. Nikt nie mógł też pomyśleć, że dojdzie do takiej tragedii. 

Niespodziewany pogrzeb burmistrza miasta

Tacuri Garcia był burmistrzem miasta Tarma w Peru. 4 listopada dostał zawału, wskutek którego zmarł w wieku 59 lat. Ze względu na niespodziewaną śmierć, w Tarmie ogłoszono dwudniową żałobę.  Wiadomość o nagłym zgonie burmistrza dotknęła wielu mieszkańców miasta. Nikt nie spodziewał się, że Garcia odejdzie w takim wieku, u szczycie kariery. 

Pogrążone w rozpaczy miasto spotkało się ostatni raz, by pożegnać ulubionego burmistrza. I to właśnie podczas pogrzebu rozegrały się dramatyczne wydarzenia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ten pogrzeb zapamięta całe miasto

Jak podają lokalne media na pogrzebie Tacuri Garci pojawiło się ponad 3 tysiące mieszkańców miasta. Wszyscy żałobnicy zebrali się na miejscowym cmentarzu, by wziąć udział w ceremonii. To podczas niej doszło do makabrycznego zdarzenia.

Podczas wkładania trumny do grobu, na skutek niefortunnego błędu pracowników zakładu pogrzebowego, trumna wypadła z lin i upadła z hukiem. Niestety podczas zderzenia z ziemią trumna otworzyła się, a z niej wypadło ciało Tacuri Garci.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska piosenkarka zmarła na glejaka. Wstrząsające słowa męża
2. 22-letnia córka milionera zmarła podczas stosunku. Zwyrol zrobił jej tak chore rzeczy, że jej ciało nie wytrzymało, rodzice zdruzgotani

Pomimo tego, że zwłoki zostały szybko zapakowane z powrotem do trumny, żałobnicy doznali prawdziwego szoku. Na miejscu słychać było krzyki przerażenia, a wiele osób nie mogło już uczestniczyć w ceremonii ze względu na makabryczny widok.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wyższa płaca minimalna pozbawi pracy tysiące. Ty także możesz wylecieć NA BRUK!
  2. Mąż nagle przerwał pierwszy taniec i odpędził od siebie pannę młodą. Chwilę później cała sala tonęła we łzach
  3. Przenigdy nie myj kurczaka przed gotowaniem. FDA ostrzega, to grozi poważnym zatruciem
  4. Jolanta Kwaśniewska nie miała dla córki litości i wygarnęła jej to w twarz. "Wyglądasz jak wiejskie dziecko, chore na tyfus"
  5. Media dotarły do mężczyzny, który ma być biologicznym ojcem księcia Harry'ego. Księżna Diana miała z nim potajemny romans

źródło: onet 

Następny artykuł