Ujawniono bardzo prywatne informacje o Lipko. Fani nie będą zadowoleni

Ujawniono bardzo prywatne informacje o Lipko. Fani nie będą zadowoleni Źródło: .

Pogrzeb Romualda Lipko odbędzie się w najbliższą środę, muzyk zostanie pochowany na jednym z cmentarzy w Lublinie. Media ujawniły bardzo prywatne informacje o mężczyźnie, fanie nie będą zadowoleni.

Pogrzeb legendarnego muzyka zespołu Budka Suflera odbędzie się w środę 12 lutego, na cmentarzu w Lublinie, zgodnie z ostatnia wolą muzyka. Tuż po śmierci Romualda Lipki media ujawniły bardzo prywatne informacje dotyczące mężczyzny, fani są oburzeni. 

Pogrzeb Romualda Lipki odbędzie się 12 lutego

Muzyk zmarł 6 lutego 2020 roku po długiej i ciężkiej walce z nowotworem dróg żółciowych. Pogrzeb mężczyzny odbędzie się w najbliższą środę w Lublinie. Jak donosi "Super Express" mężczyzna zostanie pochowany zgodnie ze swoją wolą na cmentarzu przy ulicy Lipowej. Miejsce pochówku miał samodzielnie wykupić na kilka miesięcy przed śmiercią.

]

Odejście legendarnego artysty było dla fanów zespołu Budka Suflera wielkim ciosem. Nic więc dziwnego, że pogrążeni w żałobie wielbiciele muzyka mogą czuć się oburzeni informacjami, jakie na jego temat ujawniają tabloidy. Minęło zaledwie kilka dni od śmierci muzyka, a media już zastanawiają się, co stanie się z jego majątkiem.

Fani są oburzeni medialnymi doniesieniami w sprawie majątku artysty

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"Super Express" postanowił wypowiedzieć się w sprawie testamentu muzyka. Według dziennikarzy tabloidu, cały majątek odziedziczy po mężu żona, Dorota, z którą wspólnie przeżył niemal 50 lat. Wartość dorobku artysty nie jest oficjalnie znana, ale "Wprost" szacował kilka lat temu, że co roku budżet Romualda Lipki zasila kwota 2 mln złotych. "Super Express" podał również, że wartość posiadłości Romualda Lipki w Kazimierzu Dolnym warta jest 10 mln złotych. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mocne słowa polskiego podróżnika ws. koronowirusa z Chin. "Pewne jest, że zagrożenie dotrze także do nas"

2. Nie żyje mama z sześciorgiem dzieci, najmłodsze miało roczek. Okropna śmierć, nie mieli szans

3. Na wakacjach schudła -17kg! Odchudziła ją TA roślina…

Fani są oburzeni medialnymi doniesieniami, uważają, że obliczanie majątku artysty tuż po jego śmierci jest nie na miejscu. W sieci pojawiło się wiele negatywnych komentarzy na ten temat.

- Pana Romualda jeszcze nie pochowano, a tu artykuł o majątku pozostałym po nim. Zastanówcie się trochę, umiera bliska wam osoba i słyszycie, jak sąsiad głośno się zastanawia nad tym, kto odziedziczy majątek po zmarłym, jakie to uczucie autorze? Masakra - napisał jeden z internautów.

 - Ledwo zmarł, a ci już kasę liczą, wstydu nie macie i jak tutaj ma być normalnie - dodał inny użytkownik sieci.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ujawnił druzgocące zdjęcia jedzenia z Biedronki. Widać co wycieka, potraktowali go strasznie
  2. Trzynastki już niebawem. Jest dokładna data wypłat
  3. Posępne informacje o Monice Zamachowskiej. Sprawa nie skończy się dobrze
  4. GIS ostrzega, pilnie wycofano ze sklepów popularny olej. Jego skład woła o pomstę do nieba
  5. Rodzina zainstalowała ukrytą kamerę, żeby obserwować opiekunkę 80-latki. Zobaczyli dantejskie sceny, serce się kraja

źródło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News